Blade Sport Arginine 100 Kapsül

Blade Sport Arginine 100 Kapsül

BU ÜRÜNÜMÜZ ŞİMDİLİK TÜKENDİ
98,00 ₺
Vergi dahil
93,10 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Blade Sport Arginine 100 Kapsül, servis başına 1500 mg arjinin içeren amino asit takviyesidir. Yüksek yoğunluklu antrenmanlar da Blade Sport Arginine kullanılabilir. Kas kütlesi ve dayanıklılık artışı, güç kazanımı için yardımcı olabilir. Arjinin Kan dolaşım hızını arttırmaya yardımcı olması sebebi ile cinsel yaşam performansını artırmak için de kullanılabilir.

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
2 Kapsül / 1,72 gr
Servis Sayısı
50
Arjinin
1,5 gr
Servis Maliyeti
1,96₺
SKT
11/19
Kargo Bilgileri
Yurtiçi Kargo 1-4 iş günü
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Arjinin içerikli Blade Sport Arginine 100 Kapsül, sporcular için bir amino asit takviyesidir. Amino asitler proteinlerin yapı taşlarını oluştururlar. Kas yapımında etkili olan amino asitler, sporcular için en önemli etkenlerden birisidir. Yüksek dozlu endojen amino asitlerden olan arjinin, normal şartlarda insan vücudunda bulunur. Spor yapanlarda ise vücudun ürettiği arjinin yetersiz kalır ve bu aşamada Blade Sport Arginine devreye girer.

Blade Sport Arginine, her serviste 1500 mg arjinin katkısı yapar. Yüksek seviyeli antrenmanlar için ideal bir ürün olan Blade Sport Arginine, dayanıklılığın artmasına ve güç kazanımına yardımcı olabilir. Kas kütlesi oluşumunu destekleyebildiği de gözlemlenen arjinin, kan dolaşımını hızlandırarak performansın artmasına destek olabilir.

Kullanım Şekli
Blade Sport Arginine'i yoğun fiziksel aktivite ve antrenman dönemlerinde, su ile beraber, günde 1 kez 2 kapsül olarak tüketebilirsiniz.

BESİN DEĞERLERİ

1 Servis: 2 Kapsül (1720 mg) (50 Servis)
  1 Kapsül 1 Servis
Arjinin 750 mg 1500 mg
İçerik: L-Arjinin Hidroklorid, katı jelatin kapsül, jelatin, renk: titanyum dioksit).

 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: