ENERJİ

SiS GO + Electrolyte Jel 60 ML 30 Adet
TÜKENDİ
345,00 ₺
SiS GO+ Electrolyte Jel 60 ML 30 Adet, servis başına 36 gr karbonhidrat yanında sodyum, magnezyum ve potasyum içeren enerji verici supplement ürünüdür. 
SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 gr
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
85,00 ₺
SiS GO Electrolyte Powder Carbohydrate 500 gr, her porsiyonda 36 gram karbonhidrata ek enerji ve hidrasyon konusunda en iyi etkiyi sağlayabilmek adına sodyum ile zenginleştirilmiş, enerji verici supplement ürünüdür.
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
349,00 ₺
SiS REGO Rapid Recovery Powder 1600 Gr, servis başına 23 gram karbonhidrat, 20 gram protein içeren, enerji seviyelerini arttırmaya yardımcı, karbonhidrat tozu, gıda takviyesidir. Zengin karbonhidrat ve parotein içeriği vitamin ve mineraller ile güçlendirilmiştir. 
Sis - GO Isotonic Energy Gel 60ml x 30 Adet Sis - GO Isotonic Energy Gel 60ml x 30 Adet 2
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
285,00 ₺
SiS - GO Isotonic Energy Gel 60ml x 30 Adet, dünyanın ilk izotonik, emilim hızı yüksek, tüketimi kolay ve kolayca sindirilebilen enerji jel, supplement ürünüdür. Servis başına 22 gram sindirimi kolay karbonhidrat içerir. 
SiS Go Hydro 20 Tablet
TÜKENDİ
120,00 ₺
SiS Go Hydro 20 Tablet, egzersiz devamlılığına en iyi şekilde destek olmak için sodyum, elektrolit, yeşil çay özü gibi ilavelerle zenginleştirilmiş bir efervesan tablet, supplement ürünüdür.
Olimp Iso Plus isotonic Drink 700 gr Limon
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
Olimp Iso Plus isotonic Drink 700 gr, glutamin, karnitin ilave edilmiş, vitamin, mineral içeren Limon aromalı izotonik gıda takviyesdir. Amaç: Antrenman Desteği, EnerjiEtken Maddeler: Karbonhidrat, Glutamin, Karnitin, Vitamin, MineralSKT: --/--Ücretsiz Kargo
Hardline Carbopure 4000 Gr
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
209,00 ₺
(5/5) - 3 Puanlama
Hardline Carbopure 4000 Gr, uzun süreli enerji sağlayan, dayanıklılık arttıran ve iyi geliştirilmiş supplement ürünüdür. Carbopure toz formda, aroma ve katkı maddeleri içermeyen karışımı kolay, yüksek perfromanslı ve bir o kadar verimli gıda takviyesidir. Güç ve Dayanıklılık için Goprotein! 
Powerbar PowerGel 41gr - 1 adet Powerbar PowerGel 41gr - 1 adet 2
TÜKENDİ
8,00 ₺
Powerbar PowerGel sıvı jel formunda karbonhidrat desteğidir. Genellikle spor sırasında kullanımı tercih edilen Energy Gel, Powebar'ın hızlı emilen Maltodextrin ve Fruktoz karbonhidrat karışımını içerir.  Amaç: Antrenman Desteği, EnerjiEtken Maddeler: KarbonhidratSKT: --/--Ücretsiz Kargo
Isostar İzotonik Sporcu İçeceği 400 gr Isostar İzotonik Sporcu İçeceği 400 gr 2
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
Isostar İzotonik Sporcu İçeceği 400 Gr, antrenman, spor yada müsabaka esnasında ihtiyaç duyulan karbonhidrat ve elektrolitlerin en hızlı şekilde tedarik edilmesi amacı ile geliştirilmiş sporcu toz formda gıdasıdır. Isostar İzotonik Sporcu İçeceği, bisiklet, koşu, yüzme ve fitness için ideal gıda takviyesidir. Amaç: EnerjiEtken Maddeler: Karbonhidrat,...
Toplam 11 üründen 1-11 arası gösteriliyor

Enerji amaçlı özel gıda takviyeleri. Bsn, Multipower, Olimp, Powerbar, Qnt, Universal en avantajlı, güvenli online alışveriş ve hızlı kargo ile goprotein de.