Grenade Creatine 500 gr

Grenade Creatine 500 gr

Stokta yeterli ürün yok
109,00 ₺
Vergi dahil
103,55 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Grenade Creatine 500 gr, servis başına 5 gram Kreatin Monohidrat içeren amino asit takviyesidir. Kuvvet artışı, yenilenme ve anaerobik kapasitenin artması için en önemli doğal amino asitlerden birisidir. %100 saf içerikli Grenade Creatine GDO ve Gluten içermez, Vejeteryan ve Vegan beslenme için uygundur. 

Amaç: Kas Kütlesi
Etken Maddeler: Kreatin Monohidrat
SKT: 06/18

Ücretsiz Kargo

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

BESİN DEĞERLERİ ÖZETİ

1SERVİS
1 ÖLÇEK / 5G
5G
KREATİN
500
G
100
SERVİS
0,99TL
1 SERVİS
06/18
SKT

 

Ürün Özellikleri

Grenade Creatine herbir serviste 5 gram kreatin içeren gıda takviyesidir. Toz formda 500 gram olan ürün, toplam 100 servis içerir. 

Kreatin en popüler supplement ürünlerinin başında gelir. Kreatin kuvvet artışı, yenilenme ve anaerobik kapasitenin artması için elzem bir amino asit türüdür. Antrenman öncesi kullanımda kuvvet artışına yardımcı olduğu gibi, antrenman sonunda protein sentezini destekleyerek kas gelişimine yardımcı olur. Grenade Creatine, kuvvet artışı, yenilenme ve yağsız kas kütlesi kazanımı için yardımcı olabilir. 

Doğal bir amino asit olan Arjinin, Glisin ve Metionin amino asitlerinden sentezlenir. En büyük görevi hücre enerji kaynağı olan ATP (Adenosine triphosphate) miktarını arttırmasıdır. Özellikle Antrenman sırasında ATP üretimini destekleyen tek amino asit olduğu için kreatin sporcular için çok önemli bir supplement dir. Grenade Creatine kullanarak özellikle antrenman öncesi vücudun enerji üretimi için gerekli olan ATP üretimine yardımcı olabilirsiniz.

Grenade Creatine %100 saf içeriği ile ideal bir amino asit takviyesi olup GDO ve Gluten içermez. Vejeteryan ve Vegan beslenme için uygundur. 


Kullanım Şekli

Grenade Creatine 500 gram, bir servisi bir ölçek olup 5 gramdır. Bir servis ürünü 250 ml su ile karıştırıp tercihen antrenmandan önce içebilirsiniz.


Grenade Creatine 500 gr
Grenade Creatine 500 gr

 

%5 Havale / EFT İndirimi

Alışverişinizde ödemeyi Havale veya EFT ile yapmanız durumunda ödemelerde %5 indirim yapılır.


Tüm Ürünlerde 9 Taksit İmkanı

Axess, Bonus, CardFinans, Maximum, World özellikli Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 9 taksit imkanı goprotein'de.

Kargo ve Teslimat

goproteinde kargo ücretsizdir. Hafta içi saat 16:30'a kadar verdiğiniz, ödemesi tamamlanmış siparişlerinizi aynı gün, 16:30'dan sonra verdiğiniz siparişlerinizi ise ertesi iş günü kargoya veriyoruz. Teslimat süreleri bulunduğunuz il ve ilçeye göre 1-3 gün arasında değişebilmektedir.

Grenade Creatine 500 gr, ürün içeriği ve kullanım miktarlarına ilişkin detaylar
500 gr  
 
 
Servis Miktarı 1 Ölçek (5 gram)
Servis Sayısı100
 
Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Kreatin Monohidrat 5 gr **
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
%100 saf Kreatin Monohidrat
Kullanım Şekli
1 servis ürünü 250 ml su ile karıştırıp antrenmandan hemen sonra alabilirsiniz.
Uyarı
Takviye edici gıdadır. Normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kullanmadan önce ürün üzerindeki kullanım talimatını ve uyarı kısmını dikkatlice okuyunuz.

BESİN DEĞERLERİ

 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Karşılaştırma listenize eklendi.