Hardline %100 Mikronize Kreatin 300 gr

Hardline %100 Mikronize Kreatin 300 gr-Kreatin Amino Asit

Stokta Var
79,00 ₺
Vergi dahil
75,05 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Hardline %100 Mikronize Kreatin 300 gr, servis başına 5 gr kreatin monohidrat içeren amino asit takviyesidir. Sporcuların en önemli supplement ürünlerinden birisi olan kreatin, ATP üretimine direk katkıyla üst düzeye çıkmasına yardımcı olur. 

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
 (3/5)  - 1 Puanlama - 1 Yorum
Puan dağılımını gör

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 Servis / 5 gr
Servis Sayısı
60
Kreatin
5 gr
Servis Maliyeti
1,31₺
SKT
10/20
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
Etken Madde
Kreatin
Olası Sonuç
Kas Gelişimi
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hardline %100 Mikronize Kreatin

Hardline %100 Mikronize Kreatin, herbir porsiyonda 5 gr %100 Mikronize Kreatin Monohidrat içeren, toz formda gıda takviyesidir.

Kreatin vücutta arjinin, glisin ve metionin amino asitlerinden sentezlenen doğal bir amino asit türüdür. En büyük görevi hücre içerisinde enerji kaynağı olan ATP (Adenosine triphosphate) miktarını arttırmasıdır. Özellikle Antrenman sırasında ATP üretimini destekleyen tek amino asit olduğu için kreatin sporcular için çok önemli bir supplement dir. 

Kreatin amino asidinin bir başka önemli özelliği protein sentezine olan katkısıdır. Antrenman öncesi güce yardımcı olan kreatin antrenman sonrası kullanımda protein sentezinin artmasına yardımcı olarak, yenilenem ve kas kütlesi artışına yardımcı olabilir. 

Kreatin sadece spor yapan kişiler için kullanılacak bir supplement değildir. Vejeteryan beslenen kişilerin kreatin takviyesi yapması çok önemlidir. Çünkü günlük kreatin ihtiyacının büyük bir kısmı et ve balık ürünlerinden karşılanmaktadır. Bundan dolayı, Vejeteryan beslenmede kreatin miktarı çok düşüktür. 

Hardline Kullanım Şekli Kreatin

1 porsiyon Hardline Kreatin %100 Mikronize'yi (1tatlı kaşığı,5g), bir bardak(200ml) su ile karıştırarak antreman öncesi alınız. Kreatin yüklemesi için, 7 gün boyunca günde 4 defa 1 porsiyon (1 tatlı kaşığı, 5g) toplam 20g alınır. İlk haftayı takip eden 6 hafta boyunca günde 1 defa 1 porsiyon (1 tatlı kaşığı, 5g) alınır ve 1 hafta ara verilir.

BESİN DEĞERLERİ

Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Kalori 20  
Yağ <1g  
Karbonhidrat <1g  
Kreatin Monohidrat 5g **
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
%100 Mikronize Kreatin Monohidrat
Uyarı
Ağzı kapalı olarak serin ve kuru bir yerde, yüksek ısıdan, nemden ve güneş ışığından koruyarak saklayınız. B6 Vitamini ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilir. Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğelerini karşılamaz. Bu ürünler hekim ve diyetisyen önerilerine göre kullanılmalıdır. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketilebilirler.
 Yorumlar
Müşteri - (KOCAELI, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Hardline %100 Mikronize Kreatin 300 gr-Kreatin Amino Asit) :
(3/5

Fiyat Performans

Fiyatına Göre Gerçekten Çok Güzel Ürün. Asıl Farkı Yükleme Bittikten Sonra Anlıyorsunuz. Güç Artışı Gerçekten Tatmin Edici.

Kötüye kullanım bildir

Aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün: