Hardline BCAA Fusion 500 Gr

Hardline BCAA Fusion 500 Gr - Amino Asit

Stokta Yok
199,00 ₺
Vergi dahil
189,05 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Hardline BCAA Fusion 500 Gr, servis başına ve 4:1:1 oranında 7 gr BCAA, 2 gr Glutamin içeren amino asit takviyesidir. Hardline BCAA Fusion içerdiği serbest formda amino asitler sayesinde kana hızlı bir şekilde karışır ve günlük BCAA ihtiyacını karşılamaya yardımcı olabilir.

Kaslar için temel amino asitler, Goprotein'de!

Lösin, izolösin ve valin, egzersizlerinizde kas kütlenizi/kalitesini korumanıza yardımcı olabilir. Egzersizleriniz sırasında için hızlı bir enerji artışı sağlayabilir. Denemek ister misiniz?

Daha iyi olabilmeniz için Bcaa ve diğer gıdaların yüksek kalitelilerini özenle seçip satışa koyuyoruz.

Lezzet
  • Nar
  • Yeşil Elma

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
 (5/5)  - 2 Puanlama - 2 Yorum
Puan dağılımını gör

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

SKT
01/21
Etken Madde
Amino Asit
Olası Sonuç
Kas Gelişimi
Yeni ürün
8697448350259
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hardline BCAA Ürün Özellikleri

Hardline BCAA Fusion, servis başına serbest formda 9 gram amino asit içeren gıda takviyesidir. Toz formda olan supplement 500 gram olup, toplam 100 servis içerir. 

Hardline BCAA Fusion 500 gr, 4:1:1 oranında Lösin, İzolösin ve Valin amino asitlerinden oluşan karışım içerir. Buna ilave olarak servis başına 2 gram Glutamin içerir. 

BCAA amino asitleri vücut tarafından en çok sevilen amino asitlerdir. Hardline BCAA Fusion 500 gr serbest formda amino asit içerdiği için kana hızlı bir şekilde karışır. Anabolik ve antikatabolik bir amino asit olan glutamin ise kaslarda en çok bulunan amino asit türüdür. 

Hardline BCAA Fusion 500 gr, zengin amino asit içeriği sayesinde yoğun antrenman dönemlerinde protein dengesini korumak için size yardımcı olabilir. Zengin karışımı B6 vitamini desteklenmiş, stevia ile tatlandırılmıştır.

Hardline Amino Asit Kullanım Şekli

Hardline BCAA Fusion 500 gr, bir servisi 2 ölçek olup 10 gramdır. Antrenmandan 45 dakika önce ve hemen sonra 1 er porsiyon kullanabilirsiniz.

Fiziksel olarak aktif olan herhangi biri, yaptıkları egzersiz miktarından veya oynadıkları spordan bağımsız olarak BCAA'lardan yararlanabilir.

Düzenli olarak egzersiz yapın ya da haftada bir ya da iki kez spor salonuna gidin, vücudunuzdan performans göstermesini ister istemez, enerjiye ihtiyaç doğar. Bu enerjiyi kaslarınızı kullanırken kullanırsınız. Amino asitler kas kaybını önler ve aşırı yoğunluğun neden olduğu yorgunluğu geciktirebilir. Kas bakımı ve kas sağlığı, vücudunuzu zorlanmasıyla veya hedefleriniz yüksekliğinden dolayı fiziksel aktivitenin önemli bir parçasıdır.

Bcaa ve amio asit kullanımında dikkat edin!

Hardline BCAA Fusion 500 Gr

Hardline BCAA Fusion 500 Gr

Hardline BCAA Fusion 500 Gr, ürün içeriği ve kullanım miktarlarına ilişkin detaylar
500 Gram Nar
 
 
Servis Miktarı 1 Ölçek (10 gram)
Servis Sayısı50
 
Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Enerji 26 kcal **
Yağ <0,01 gr **
Karbonhidrat <0,2 gr **
Protein <6,6 gr **
B6 Vitamini 2 mg 143%
BCAA Fusion Karışımı 9 gr **
BCAA 4:1:1 7000 mg **
Lösin 4666 mg **
İzolösin 1167 mg **
Valin 1167 mg **
Glutamin 2000 mg **
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
Lösin, izolösin, valin,glutamin
Kullanım Şekli
Antrenmandan 45dk önce 1 servis (2 tatlı kaşığı) alınız.
Uyarı
Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir. Bu gıda, yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacınızı karşılamaz. Tatlandırıcı içerebilir. 18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözteminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir. Tavsiye edilen miktarı(ları) aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.

Diğer amino asit veya Bcaa'ları incelemek istiyorsanız; BCAA AMİNO ASİT >>

BESİN DEĞERLERİ

 Yorumlar
Müşteri - 07 May 2019 (Hardline BCAA Fusion 500 Gr - Amino Asit) :
(5/5

Antrenmandan öncesi hardline bcaa

Antrenmandan önce alıyorum ve Hardline BCAA çok memnunum. Daha fazla güçle egzersiz yapabiliyorum.

Kötüye kullanım bildir
Müşteri - 17 Apr 2019 (Hardline BCAA Fusion 500 Gr - Amino Asit) :
(5/5

Hardline BCAA Fusion Süper

Spordan sonra sık kas ağrıları hissediyordum BCAA kullanmak iyi gelir dendi. Hardline BCAA kullanmaya başladım, güçlü ve iyi hissediyorum.

Kötüye kullanım bildir

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: