Hardline Carbopure 4000 Gr

Hardline Carbopure 4000 Gr-Glikojen Karbonhidrat Tozu

BU ÜRÜNÜMÜZ ŞİMDİLİK TÜKENDİ
189,00 ₺
Vergi dahil
179,55 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Hardline Carbopure 4000 Gr, uzun süreli enerji sağlayan, dayanıklılık arttıran ve iyi geliştirilmiş supplement ürünüdür. Carbopure toz formda, aroma ve katkı maddeleri içermeyen karışımı kolay, yüksek perfromanslı ve bir o kadar verimli gıda takviyesidir.

Güç ve Dayanıklılık için Goprotein! 

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
 (5/5)  - 3 Puanlama - 3 Yorum
Puan dağılımını gör

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 Servis / 46 gr
Servis Sayısı
87
Karbonhidrat
46 gr
Enerji
184 Kcal
Servis Maliyeti
2,17₺
SKT
07/22
Kargo Bilgileri
Yurtiçi Kargo 1-4 iş günü
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
Etken Madde
Karbonhidrat
Olası Sonuç
Kas Gelişimi
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hardline Carbopure mısırdan elde edilmiş glikoz polimerlerinden üretilmiş gıda takviyesidir. Dayanıklılığın artması ve sağlıklı bir bir şekilde uzun süreli enerji salınımı olması gerekir. Carbopure için çıkış noktasıda budur. 

Hardline Carbopure aroma ve tatlandırıcı içermez.  Toz formda olan Carbopure kullanıldığı sıvıya kolayca karışır. Antrenman sonrası kullanımda boşalan glikojen depolarının yeniden dolmasına yardımcı olur. 

Hardline Carbopure nasıl çalışır?

Hardline Carbopure sporcuların günlük diyetleri kiloları başına 8-9 gram karbonhidrat içerir. Gerekli karbonhidratın %85 i kompleks, diğer %15 lik kısmın ise basit karbonhidratlardan oluşmalıdır. Oranlama yaparsak Kompleks karbonhidrat basit karbonhidrattan 5 kat daha fazla olmalıdır. Bu oranın en büyük nedeni kompleks karbonhidratların yağ olarak depolanmadan uzun süreli enerji vermeleri içindir. Diğer basit şeker ise patlayıcı kuvvetlerde temel enerji kaynağını oluşturur. Hardline Carbopure bu doğrultuda formüle edilmiştir. 

Vücut enerji için gerekli glikojene sahip değilse enerji için önce yağları sonrasında proteinleri kullanmaya başlar. Yağ yakımı kulağa hoş gelse de proteinden enerji sağlanması kas kaybı anlamına gelir. Buda hiçbir sporcu tarafından istenmeyen bir durumdur. Supplement olarak karbonhidrat kullanan sporcular yoğun ve sürekli antrenman yapabilirler. Antrenmandan hemen sonra alınan kompleks karbonhidrat ise kaybedilen glikojen depolarının yeniden dolmasına yardımcı olur. Bu şekilde çok daha sağlıklı bir yenilenme olur. Buna benzer sebepler Hardline Carbopure ile sizi tanıştırabilir.

Hardline Carbopure ile başka bir supplement kombine edilmek istenirse kreatin en doğru seçenek olacaktır.

Hardline Carbopure Kullanım Şekli

Hardline Carbopure 4000 Gr ürünü, 1 porsiyon (46 g, 2 ölçek), büyük bir bardak su veya meyve suyu (300 ml.) ile karıştırılarak antrenmandan yarım saat önce ve antrenmandan sonraki 1 saat içinde olmak üzere günde iki defa içilir.

BESİN DEĞERLERİ

Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Enerji 184 kcal **
Yağ 0 gr **
Karbonhidrat 46 gr **
Protein 0 gr **
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
Saf Karbonhidrat
Uyarı
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hamilelik, emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışın. Ağzı kapalı olarak serin ve kuru bir yerde, yüksek ısıdan, nemden ve güneş ışığından koruyarak saklayınız.
 Yorumlar
Müşteri - (ISTANBUL, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Hardline Carbopure 4000 Gr-Glikojen Karbonhidrat Tozu) :
(5/5

etkili

ürünü sipariş vermemin ertesi günü elime ulaştı kargo çok hızlı, kullanmaya başlayalı bir kaç gün oldu, performans olarak fark edilir derece de etkili, karışımı çok hızlı gaıner gibi şişkinlik rahatszlık vermiyor, aromasız olduğu için içimi de kolay tavsiye ederim.
Kullanmaya yeni başladığım için fark edemediğim etkileri olursa ilerde paylaşırım.

Kötüye kullanım bildir
Müşteri - 26 Dec 2017 (Hardline Carbopure 4000 Gr-Glikojen Karbonhidrat Tozu) :
(5/5

çok etkili

Hardline Carbopure ürününü antrenman öncesi dedikleri gibi kreatin ile kombine ettim, antrenman sonrası hardline progainer, sonuç gerçekten harika. Benim derdim kilo almak ama antrenmanda enerji sıkıntısı çeken kişiler içinde şiddetle tavsiye ederim.

Kötüye kullanım bildir
Müşteri - (MANISA, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Hardline Carbopure 4000 Gr-Glikojen Karbonhidrat Tozu) :
(5/5

goprotein

ürünün tadı fena değil belki daha sonra farklı bir ürün almayı düşünebilirim. ancak belirtmeden edemeyeceğim; ürün tercihlerim değişebilir ancak goprotein sitesinden vazgeçemem. ilginiz, bilginiz ve desteğiniz üst seviyede teşekkür ederim

Kötüye kullanım bildir

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: