Hardline Creapure 500 gr

Hardline Creapure 500 gr-Kreatin Amino Asit

Stokta Var
159,00 ₺
Vergi dahil
151,05 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Hardline Creapure 500 gr, servis başına 5 gr %100 saf mikronize kreatin monohidrat içeren amino asit takviyesidir. Sporcuların en önemli supplement ürünlerinden birisi olan kreatin, ATP üretimine direk katkı sağlayarak performansın en üst düzeye çıkmasına yardımcı olur.

Hardline Creapure ve Hardline ürünlerini fiyat, özellik filtrelerini kullanarak ya da "Hardline" alt kategorileri inceleyerek karşılaştırabilirsiniz.

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 Servis / 5 gr
Servis Sayısı
100
Kreatin
5 gr
Servis Maliyeti
1,59₺
SKT
08/20
Kargo Bilgileri
Yurtiçi Kargo 1-4 iş günü
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hardline Creapure, Alman kreatin üreticisi olan ALZCHEM firmasının patentli ürünü olan CREAPURE® içerir. Creapure en saf, sağlıklı ve güvenli kreatin ürünüdür. 

Hardline Creapure servis başına 5 gr yüksek saflıkta kreatin monohidrat içerir. Türkiyenin en iyi supplement markası olan Hardline’a ait creapure 500 gramdır ve toplam 100 servis içerir. 

Kreatin vücutta arjinin, glisin ve metionin amino asitlerinden sentezlenen doğal bir amino asit türüdür. En büyük görevi hücre içerisinde enerji kaynağı olan ATP (Adenosine triphosphate) miktarını arttırmasıdır. Özellikle Antrenman sırasında ATP üretimini destekleyen tek amino asit olduğu için kreatin sporcular için çok önemli bir supplement dir. Güç artışına direk katkı sağlayarak performansın en düzeye çıkmasına yardımcı olur. Hardline Creapure kullanımı ile antrenman öncesi enerji seviyelerinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Kreatin Nedir?

Kreatin amino asidinin bir başka önemli özelliği protein sentezine olan katkısıdır. Antrenman öncesi güç ve performans artışına yardımcı olan kreatin antrenman sonrası kullanımda protein sentezinin artmasına yardımcı olarak, yenilenme ve kas kütlesi artışına yardımcı olabilir. 

Kreatin sadece spor yapan kişiler için kullanılacak bir supplement değildir. Vejeteryan beslenen kişilerin kreatin takviyesi yapması çok önemlidir. Çünkü günlük kreatin ihtiyacının büyük bir kısmı et ve balık ürünlerinden karşılanmaktadır. Bundan dolayı, Vejeteryan beslenmede kreatin miktarı çok düşüktür. Hardline Creapure hayvansal kaynaklı olmadığı için vejeteryan beslenme için uygundur. 

Mikronize formu dolayısı ile Hardline Creapure emilimi en üst seviyededir. 

Hardline Creapure kullanımı enerji ve güç seviyelerinizin yükseklemesine ve yağsız kas kütlesi kazanmanıza yardımcı olabilir.

Hardline Creapure Kreatin Kullanım Şekli

Hardline Creapure bir servisi (1 tatlı kaşığı) 5 gramdır. 1 servis ürünü 1 bardak su (200 ml) ile karıştırarak içebilirsiniz. Kreatin yüklemesi için, 7 gün boyunca günde 4 defa 1 porsiyon (5g) toplam 20g alınır. 6 hafta kullanımdan sonra 1 hafta ara verilir.

BESİN DEĞERLERİ

Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Kreatin (Creapure) 5g **
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
Creapure %100 mikronize kreatin monohidrat.
Uyarı
Bu ürünler hekim ve diyetisyen önerilerine göre kullanılmalıdır. Çocuklardan uzak tutunuz. Bu gıda dengeli ve yeterli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Amino asit içeren spor gıdasıdır. 15 yaş altındaki çocuklar ile hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler.Ağzı kapalı olarak serin ve kuru bir yerde, yüksek ısıdan, nemden ve güneş ışığından koruyarak saklayınız.
 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: