Hardline Glucosamine MSM 120 Tablet

Hardline Glucosamine MSM 120 Tablet

Stokta Yok
89,00 ₺
Vergi dahil
84,55 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Hardline Glucosamine MSM 120 Tablet, Glukozamin ve  Msm içeren, eklemler için geliştirilmiş supplement ürünüdür. Hardline Glucosamine MSM eklem sağlığınıza için yararlı olabilir. Kullanımı son derece kolay gıda takviyesidir. 

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 Tablet
Servis Sayısı
120
Glukozamin HCL
500 mg
MSM
733 mg
Servis Maliyeti
0,74₺
SKT
03/21
Etken Madde
Glukozamin
Olası Sonuç
Eklem Sağlığı
HAR-1010
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hardline Glukozamin

Hardline Glucosamine Chondroitine MSM tablet formda ve servis başına 500 mg Glukozamin ve 733 mg MSM içeren gıda takviyesidir. Toplam 120 tablet olan ürünün bir servisi 1 tablet olup kullanımı oldukça kolaydır. 

Glukozamin (Glucosamine) vücudumuzda bulunan kıkırdakların yapısında doğal olarak bulunur. Eklem sağlığı için son derece önemli olan Glukozamin'in kıkırdakların doğal yapısını güçlendirdiği yapılan farklı bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmıştır. MSM ise ağrı kesici özelliği olan bir maddedir. 

Vücudumuzda 200 den fazla eklem vardır ve hareket kabiliyetimizi onlar sayesinde sağlarız. Gerek yaşın ilerlemesi gerekse hareket eksikliği eklemlerin zayıflamasına neden olur. Kayganlığını elastikliğini kaybeden eklemler görevlerini yapamaz hale gelirler. Aynı zamanda düzenli egzersiz yapan bireylerinde eklemleride sürekli zorlandığı için kuvvetlendirmeleri gerekir. Hardline Glucosamine MSM eklemlerin daha sağlıklı çalışması için yardımcı olabilir. 

Hardline Glucosamine MSM kireçlenme belirtilerinin ve oluşabilecek hasarın azalmasına yardımcı olabilir.

Hardline Glucosamine Kullanım Şekli

Hardline Glucosamine MSM 120 Tablet, bir servisi 1 tablettir.  Yemeklerden bir saat sonra 1 servis ürünü (bir tablet) günde toplam 3 servis olarak alabilirsiniz.

BESİN DEĞERLERİ

Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Glucosamine HCl 500mg **
MSM 733mg **
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
MSM (Metilsülfonilmetan), Glukozamin HCL, Stabilizör (Mikrokristalin selüloz), Topaklanmayı önleyici (Yağ asitlerinin magnezyum tuzları), Alerjen: Kabuklular ve bunların türevlerini içerir.
Uyarı
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hamilelik, emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.Ağzı kapalı olarak serin ve kuru bir yerde, yüksek ısıdan, nemden ve güneş ışığından koruyarak saklayınız.
 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün: