Hardline Glutapure 300 gr

Hardline Glutapure 300 gr-Amino Asit

BU ÜRÜNÜMÜZ ŞİMDİLİK TÜKENDİ
89,00 ₺
Vergi dahil
84,55 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Hardline Glutapure 500 gr, farmasötik kalitede %100 glutamin içeren, amino asit takviyesidir. L-Glutamin vücutta birçok yaşamsal faaliyette görev alan ve insan vücudunda en fazla bulunan amino asit türü olup, karbonhidrat ve protein sentezi içi son derece önemli, anabolik (kas yapıcı) etkilidir.  

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
 (4/5)  - 1 Puanlama - 1 Yorum
Puan dağılımını gör

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

SKT
10/20
Etken Madde
Amino Asit
Olası Sonuç
Kas Gelişimi
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

BESİN DEĞERLERİ ÖZETİ

1SERVİS
5 GRAM
5G
L-GLUTAMIN
300
GRAM
60
SERVİS
0,98TL
1 SERVİS
12/18
SKT

 

Hardline Glutapure Ürün Özellikleri

Hardline Glutapure, toz formda bulunan, antreman sonrası protein ve karbonhidrat sentezini destekleyen en önemli amino asit takviyelerinden birisidir. Yüksek saflıkta ve en kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmiş hardline glutapure toplam 60 servis içerir.

Kaslarda bulunan amino asitlerin %60’ı glutamindir.  Bunun yanında vücuttaki toplam amino asit döngüsünün %20 si glutamin amino asitinden meydana gelmektedir. Vücutta en fonksiyonel amino asit türü olan glutamin, sporcular için en önemli supplement ürünlerinin başında gelir. Gerek yenilenme süreci gerekse kas gelişimi için en önemli amino asitlerin başında gelir. En önemli görevlerinden biriside bağışıklık siteminde bulunan hücreler için enerji kaynağıdır. Hardline glutapure içerdiği saf glutamin içeriği sayesinde bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olabilir. 

Vücut tarafından doğal olarak üretilen ve esansiyel olmayan amino asit olarak adlandırılan glutamin özellikle yoğun antrenman dönemlerinde supplement olarak kullanılır. Bunun başlıca nedeni antrenman sonrası vücutta bulunan glutamin miktarının azalmasıdır. Bundan dolayı vücut gerekli glutamini üretemeyince kaslardan çekmeye başlar, bunun sonucunda kas yıkımı meydana gelir. Hardline glutapure içerdiği saf glutamin içeriği sayesinde yenilenmeye yardımcı olduğu gibi, kas yapımına yardımcı olabilir.

Glutapure Kullanım Şekli

Hardline Glutapure 300 gr, 1 servisi 5 gram dır. 1 servis ürünü günde 1 bardak (200 ml) su ile karıştırılarak antreman sonrası ve yatmadan önce olmak üzere günde 2 defa alınız.

Hardline Glutapure 300gr


Hardline Glutapure 500gr

HARDLINE GLUTAPURE 300 GR BESİN DEĞERLERİ
300 GR  
 
 
Servis Miktarı 1 Ölçek (5 gram)
Servis Sayısı60
 
Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Kalori 20  
Toplam Yağ 0g  
Toplam Karbonhidrat 0g  
Protein 5g  
L-Glutamin    
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
%100 Farmasötik kalite L-Glutamin
Kullanım Şekli
Günde 1 porsiyon (5 g)1 bardak (200 ml) su ile karıştırılarak antreman sonrası ve yatmadan önce olmak üzere günde 2 defa alınız.
Uyarı
Normal beslenmenin yerini tutmaz. İyi ve dengeli bir diyet ile beraber kullanılmalıdır.

BESİN DEĞERLERİ

 Yorumlar
Müşteri - (ISTANBUL, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Hardline Glutapure 300 gr-Amino Asit) :
(4/5

İyi bir Glutamin

Tavsiye ederim

Kötüye kullanım bildir

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: