Hardline Glutapure 500 gr

Hardline Glutapure 500 gr-Amino Asit

Stokta Yok
129,00 ₺
Vergi dahil
122,55 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Hardline Glutapure 500 gr, farmasötik kalitede %100 glutamin içeren, amino asit takviyesidir. L-Glutamin vücutta birçok yaşamsal faaliyette görev alan ve insan vücudunda en fazla bulunan amino asit türü olup, karbonhidrat ve protein sentezi içi son derece önemli, anabolik (kas yapıcı) etkilidir.  

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
 (4/5)  - 1 Puanlama - 1 Yorum
Puan dağılımını gör

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 Ölçek / 5 gr
Servis Sayısı
100
Glutamin
5000 mg
Servis Maliyeti
1,29₺
SKT
01/21
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
Etken Madde
Amino Asit
Olası Sonuç
Kas Gelişimi
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hardline Glutapure Amino Asit Destek

Hardline Glutapure, içerdiği yüksek saflıkta ve kapsül formda glutamin ile antreman sonrası protein ve karbonhidrat sentezini destekleyen en önemli amino asit desteklerinden birisidir. Yüksek saflıkta ve en kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmiş hardline glutapure toplam 60 servis içerir.

Kaslarda bulunan amino asitlerin %60’ı glutamindir.  Bunun yanında vücuttaki toplam amino asit döngüsünün %20 si glutamin amino asitinden meydana gelmektedir. Vücutta en fonksiyonel amino asit türü olan glutamin, sporcular için en önemli supplement ürünlerinin başında gelir. Gerek yenilenme süreci gerekse kas gelişimi için en önemli amino asitlerin başında gelir. En önemli görevlerinden biriside bağışıklık siteminde bulunan hücreler için enerji kaynağıdır. Hardline glutapure içerdiği saf glutamin içeriği sayesinde bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olabilir. 

Vücut tarafından doğal olarak üretilen ve esansiyel olmayan amino asit olarak adlandırılan glutamin özellikle yoğun antrenman dönemlerinde supplement olarak kullanılır. Bunun başlıca nedeni antrenman sonrası vücutta bulunan glutamin miktarının azalmasıdır. Bundan dolayı vücut gerekli glutamini üretemeyince kaslardan çekmeye başlar, bunun sonucunda kas yıkımı meydana gelir. Hardline glutapure içerdiği saf glutamin içeriği sayesinde yenilenmeye yardımcı olduğu gibi, kas yapımına yardımcı olabilir.

Hardline Glutapure Amino Asit Kullanım Şekli

Hardline Glutapure 500 gr, 1 servisi 5 gram dır. 1 servis ürünü günde 1 bardak (200 ml) su ile karıştırılarak antreman sonrası ve yatmadan önce olmak üzere günde 2 defa alınız.

BESİN DEĞERLERİ

Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Kalori 20  
Toplam Yağ 0g  
Toplam Karbonhidrat 0g  
L-Glutamin
5000 mg  
   
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.

 Yorumlar
Müşteri - (SAMSUN, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Hardline Glutapure 500 gr-Amino Asit) :
(4/5

Gerçekten etkili

Beslenmenize ek olarak uygun fiyatlı ve etkisi hissedilir gıda takviyesi. Sadece spor için değil glutamine vücutta (örneğin yanık) oluşan hasarların iyileşmesinde de büyük rol oynuyor. Uygun fiyatlı ve etkili suplement :)

Kötüye kullanım bildir

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: