Inkospor X-Treme Whey Protein 2 kg

Inkospor X-Treme Whey Protein 2 kg

Stokta yeterli ürün yok
239,00 ₺
Vergi dahil
227,05 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Inkospor X-Treme Whey Protein 2 kg, servis başına 24 gr protein içeren ve %80 protein yüzdesine sahip protein tozu, gıda takviyesidir.

Amaç: Kas Kütlesi
Etken Maddeler: Whey Protein, Glutamin
SKT: 06/18
Ücretsiz Kargo

Lezzet
  • Çikolata
  • Çilek
  • Kurabiye

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
 (5/5)  - 3 Puanlama - 3 Yorum
Puan dağılımını gör

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Inkospor X-treme Whey Protein, beta-lactoglobulin, alpha lactalbumin, bovine serum albumin, and immunoglobin maddelerinin karışımından oluştuğu bilinmektedir. Bu ürünün kilo vermeye yardımcı olduğu ve kolesterolü düşürmede etkili olabildiği sonucuna varılmıştır. Nutrition & Metabolism adlı dergide yayınlanan 158 kişi üzerinde araştırmada Whey Protein'in kilo verme konusunda önemli etkileri olduğu gözlemlenmiştir. Aynı şekilde The British Journal of Nutrition dergisinin yaptığı 70 fazla kilolu kadın ve erkek üzerinde 12 hafta boyunca yaptığı araştırmada, whey proteinin kolesterol seviyesini düşürebildiği gözlemlenmiştir. Ayrıca Inkospor X-treme Whey Protein, astım hastalarına da iyi gelebildiği anlaşılmıştır.


Kullanım Şekli

Inkospor X-Treme Whey Protein'in 1 servisini (30gr) spordan veya antrenmandan hemen sonra 300ml su ile karıştırıp içiniz.

BESİN DEĞERLERİ

 Yorumlar
Müşteri - (KONYA, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Inkospor X-Treme Whey Protein 2 kg) :
(5/5

made in germany

ürünü en uygun fiyata ve hızlı bir şekilde teslim ettiği için Goproteine çok teşekkürler,ürüne gelince ,alman malı ve ilaç firması tarafından üretiliyor olması büyük artı,içerik ve vitamin kombinasyonları diğer wheylerden öne çıkarıyor,tadı süper,karışımı iyi bence bu fiyata alabileceğiniz en iyi whey protein

Kötüye kullanım bildir
Müşteri - (IZMIR, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Inkospor X-Treme Whey Protein 2 kg) :
(5/5

izole/hidrolize kompleks protein tozu formülasyonu ve ALMAN Kalitesi

inkospor markasının l carnitine, cla gibi ürünlerini kullandım ve oldukça memnun kaldım. Marka Alman firması ve ürün ham maddesi olarak oldukça yüksek kalitede kaynaklar tercih etmekte. Formülasyonu incelediğinizde İZOLE yapıya ek olarak glutamin içeriği ve b vitaminleri kompleksleri ile folik asit gibi yardımcı katkılarlada oldukça iyi bir seviyeye getirilmiş.
Fiyat / protein oranı / porsiyon oranı olarak oldukça uygun ve avantajlı. Bunu sakın es geçmeyin derim…MULTIPOWER / INKOSPOR / SCIVATION / MP COMBAT gibi ürünler kıyaslanınca bu ürün MULTIPOWER ile kafa kafaya hatta zorlayabilir derim ;)

Kötüye kullanım bildir
Müşteri - (KOCAELI, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Inkospor X-Treme Whey Protein 2 kg) :
(5/5

Güzel...

İnkospor whey protein tozu, diğer kullandıklarımdan tat ve etki olarak daha iyi...Bundan sonra kullanacağım protein tozu bu...Tavsiye ederim.Çileklisi gerçek çilek tadında ve çok kolay çözünüyor.30 saniyede karışmış oluyor.İmkan olsa çikolatalısını da denemek isterim.

Kötüye kullanım bildir
Karşılaştırma listenize eklendi.