Multipower L-Glutamine 500 gr

Multipower L-Glutamine 500 gr

BU ÜRÜNÜMÜZ ŞİMDİLİK TÜKENDİ
165,00 ₺
Vergi dahil
156,75 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Multipower L-Glutamine 500 gr, servis başına 5 gram serbest formda glutamin içeren amino asit takviyesidir. Multipower Glutamin, %100 saf bir içeriğe sahip olup, karbonhidrat ve yağ içermeyen supplement ürünüdür. Anabolik etkisi yüksek olan glutamin, vücutta en fazla bulunan amino asit türüdür.

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 Ölçek / 5 gr
Servis Sayısı
100
Glutamin
5 gr
Servis Maliyeti
1,65₺
SKT
09/18
Kargo Bilgileri
Yurtiçi Kargo 1-4 iş günü
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Multipower Glutamin, en kaliteli hammaddeler kullanılarak yapılmış, yüksek saflıkta ve serbest formda glutamin içeren amino asit takviyesidir. Toplam 500 gram olan Multipower Glutamin, 100 servis yüksek kalitede amino asit içerir. 

Multipower Glutamin, en kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmiştir. %100 saf içeriğe sahip olan Multipower Glutamin, karbonhidrat ve yağ içermeyen saf amino asit ürünüdür. 

Vücutta bulanan amino asitlerin %60 lık kısmını glutamin oluşturur. Bundan dolayı en değerli amino asitlerin başında gelir. Birçok yaşamsal faaliyette görev alan glutamin, kas metabolizması için en önemli amino asit türlerinden birisidir. Kas kaybı olarak adlandırılan katabolik süreci en az indirerek, kas yapımı olarak adlandırılan anabolik sürece katkı sağlar. Vücutta en fonksiyonel amino asit olan glutamin bağışıklık sitemi için çok önemlidir. 

Multipower Glutamin, %100 saf içerirği sayesinde özellikle yenilenme, yağsız kas kütlesi kazanımı ve gliokjen metabolizması için yardımcı olabilir. 

Kullanım Şekli

Multipower L-Glutamine Powder 500 gr, bir servisi bir ölçek (1 tatlı kaşığı) olup 5 gramdır. 1 servis ürünü 200 ml su ile karıştırıp tercih olarak antrenmandan hemen sonra tüketebilirsiniz. Buna ilave olarak ihtiyaç duymanız durumunda gece yatmadan önce 1 servis Multipower Glutamin amino asit takviyesi alabilirsiniz.

BESİN DEĞERLERİ

Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Enerji 20 kcal  
Protein 5 g  
Karbonhidrat 0,0 g  
Yağ 0,0 g  
L-Glutamin 5 g  
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.

 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: