MuscleMeds Carnivor Protein Fruit Punch 4lb - 1816gr

MuscleMeds Carnivor Protein Fruit Punch 4lb - 1816gr

Stokta yeterli ürün yok
229,00 ₺
Vergi dahil
217,55 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

MuscleMeds Carnivor Protein Fruit Punch 4lb - 1816gr, %100 izole sığır etinden elde edilmiş protein tozu, supplement ürünüdür. Carnivor beef protein izolesi, doğal kreatin ve bcaa içerir. Kolesterol, yağ ve şeker içermez. Ayrıca A, B, C vitaminleri ile kalsiyum, fosfor gibi mineralleri bünyesinde doğal olarak bulundurur. 

Amaç: Kas Kütlesi
Etken Maddeler: Beef Protein
SKT: 10/18
Ücretsiz Kargo


Lezzet
  • Portakal

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

BESİN DEĞERLERİ ÖZETİ

1SERVİS
1 ÖLÇEK / 33G
23G
PROTEİN
%69
PROTEİN
116
KALORİ
0G
YAĞ
0G
KARBONHİDRAT
56
SERVİS
3,53TL
1 SERVİS
10/18
SKT

 

Ürün Özellikleri

MuscleMeds Carnivor Protein Tozu her serviste 23 gr %100 izole sığır eti proteini içerir. Carnivor Protein tozu özelliklerine kısaca göz atarsak;

Her bir serviste 23 gram protein içerir.
Protein kaynağından dolayı doğal olarak kreatin içerir.
Yağ, kolesterol ve karbonhidrat içermez.

Carnivor protein dünyanın ilk sığır eti proteinidir. Carnivor Beef Protein, diğer whey, soya, süt ve yumurta içeren proteinlerden çok daha zengin amino asit içeriğine sahiptir. 

MuscleMeds özel anabolik nitrojen tutma teknılojisi sayesindne, kas yapımında amino asit döngüsüne ve amonyak gibi zayıflatıcı maddelerin birikmesini önler. Nitrojen döngüsü, kas gelişimi ve performans artışına destek olabilir.

Carnivor protein tozuna eklenene bcaa amino asitleri ve saf beef protein sayesinde pozitif nitrojen dengesi ve protein sentezi, antrenman performansı arttırılabilir. Bunun yanında katabolik etkiler ve kas yorgunluğu azalabilir. Kırmızı etten edilen musclemeds carnivor özellikle patlayıcı güç gerektiren antrenmanlarda içerdiği doğal kreatin sayesinde çok daha fazla kuvvet artışı sağlayabilir.

Musclemeds Carnivor protein tozu bodybuilding sporcusu Kai Greene ile birlikte geliştirilmiştir. 2009 senesinde Arnold Classic için hazırlanan Kai bazı deneysel formüller kullandı. Musclemeds araştırmacıları Kai'nin sğır eti yerken whey protein ve kazeine oranla daha iyi kas kütlesi kazandığını fark ettiler. Yarışmaya hazrılık sırasında Kai günde 6-9 kg arası et tüketiyordu. Buda beraberinde bir miktar yağlanma, mide ağrısı ve kolesterol sorununu yarattı. Bunun üzerine yağ, şeker ve kolesterol içermeyen MuscleMeds Carnivor Protein Tozu geliştirildi. 

Musclemeds Carnivor, normal bir whey protein tozundan %350 daha konsantre bir yapıya sahiptir. İzole beef protein olduğu için hızlı bir şekilde emilir. Diğer protein kaynaklarına göre daha zengin amino asit düzeylerine sahiptir. Özellike süt ve süt ürünlerine karşı hassasiyeti olan kişiler için Carnivor protein ideal olabilir. Ayrıca lezzet olarak da iyi bir tada sahiptir. Kullanım Şekli

1 Ölçek MuscleMeds Carnivor Protein Tozunu 400 ml soğuk su ile karıştırıcıda şişede çalkalayarak içebilirsiniz. İzole Beef protein olmasından hızlı bir emilime sahiptir ve özellikle  antrenman sonrası için ideal olabilir. Doğal kreatin içeriğinden dolayı antrenman önceside kullanıma uygundur

Tanıtım Videosu
MuscleMeds Carnivor Protein

 

MuscleMeds Carnivor Protein, ürün içeriği ve kullanım miktarlarına ilişkin detaylar
4 lb / 1816 gr Meyveli
 
 
Servis Miktarı 1 Ölçek (33 gram)
Servis Sayısı56
 
Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Kalori 116  
Yağdan Kalori 0  
Toplam Yağ 0 g 0%**
Doymuş Yağ 0 g 0%**
Trans Yağ 0 g **
Kolesterol 0 mg 0%**
Karbonhidrat 8 g 4%**
Diyet Lif 0 g 0%**
Şekerler 0 g **
Protein 23 g 46%**
A vitamini 80 IU 51%
C vitamini 25 mg 37%
Tiamin 0.1 mg 6%
B 2 vitamini 0.2 mg 11%
Niasin 8.2 mg 41%
B6 vitamini 6.5 mg 325%
B12 vitamini 100 mcg 1666%
Kalsiyum 23 mg 2%
Fosfor 20 mg 2%
Magnezyum 2 mg <% 1
Sodyum 44 mg 2%
Potasyum 6 mg <% 1
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
Carnivor-BPI ™ [Hidrolize Beef Protein izole , Kreatin Monohidrat , BCAA (L-Lösin , L-Valin , L-Isoleucine) , anabolik Azot Saklama Teknolojisi ™ Ara: GKG (Glutamin-Alfa-Ketoglutarat) , OKG (Ornitin-Alfa- Ketoglutarat), AKG (Alpha-Ketoglutarat) , ve KIC (Alfa-Ketoisocaproate)] , Hidrolize Jelatin , Maltodekstrin , Kakao , Orta Zinciri Trigliserid (Yağsız Kuru Süt ), Doğal ve Yapay Tat , Tuz , Silika , asesülfam potasyum ve Sucralose.
Kullanım Şekli
1 kaşık carnivor'u 500 ml soğuk su ile karıştırıcı şişede çalkalayarak içiniz. Günde 1 porsiyon tüketiniz.
Uyarı
Bebeklerin, çocukların, hamile veya emziren bayanların kullanımına uygun değildir. Çocukların ulaşabilieceği yerlerden uzakta tutunuz. Isı, ışık ve nemden koruyunuz. 15-30 C sıcaklıkta saklayınız. Koruyucu bant kırıksa satın almaynız. Çocukların aktivite ve dikkatleri üzerinde olumsuz etkileri bulunabilir.

BESİN DEĞERLERİ

 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Karşılaştırma listenize eklendi.