Muscletech Nitro Tech Performance Series 1816 gr

Muscletech Nitro Tech Performance Series 1816 gr

Stokta Var
249,00 ₺
Vergi dahil
236,55 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Muscletech Nitro Tech Performance Series 1816 GR, bir serviste 30 gr izole ve hidrolize whey protein, kreatin, taurin, alanin, glutamin, BCAA içeren, protein tozu, supplement'dir. Muscletech Nitrotech sporcular için en saf protein kaynanlarından üretilen, düşük karbonhidrat ve yağ oranı ile idealdir.

Lezzet
  • Çikolata
  • Çilek
  • Kurabiye ve Krema
  • Mocha - Capuccino

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
 (5/5)  - 3 Puanlama - 3 Yorum
Puan dağılımını gör

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 Servis / 30 gr
Servis Sayısı
41
Protein
30 gr
Karbonhidrat
2 gr
Yağ
1,5 gr
Enerji
140 Kcal
Kreatin
3 gr
Servis Maliyeti
6,07₺
SKT
01/20
Protein Yüzdesi
%81
Kargo Bilgileri
Yurtiçi Kargo 1-4 iş günü
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Muscletech Nitro Tech Performance Series bir ölçekte 30g Whey protein içerir. Dünyanın en yenilikçi ve gelişmiş supplement markalarından birisi olan Muscletech bu ürün ile Nitro Tech serisine ve protein tozuna yeni bir anlayış getirmiştir. Ürünün temel protein kaynağı izole whey proteindir. Genel olarak ise izole, hidrolize ve ultra filtre edilmiş konsantre whey proteinden oluşur. Özellikle hidrolize ve izole whey protein emilim açısından çok hızlıdır ve antrenman sonra toparlanma ve yenilenme için iyi bir seçim olabilir. Hidrolize whey protein biyoyararlılık olarak serbest formda amino asitten çok daha verimldir.

Muscletech Nitro Tech içerdiği 3 gr Kreatin sayesinde normal bir wheyden daha fazla kuvvet kazandırabilir ve buda daha fazla kas yapımına yardımcı olabilir. Yapılan bilimsel çalışmalar özellike anrenman sonrasında protein ile birlikte alınan kreatinin protein sentezini arttırdığını göstermiştir. Bu açıdan Muscletech Nitro Tech Performance Series özel bir protein tozu olup son derece zengin ve kuvvetli bir içeriğe sahiptir. 

Muscletech whey, içerdiği yüksek kaliteli protein kompleksi dışında gerek yenilenme gerekse yaşamsal olarak çok önemli olan alanin, glisin ve taurin gibi 3 adet amino asit içerir.

Alanin yüksek yoğunlukta yapılan antrenmanlar sırasında enerji üretimi için kullanılan gikoz üretimi için gerekli bir amino asittir. Bunun yanında antrenman sonrası kaslarda meydana gelen yıkımın onarımı ve protein sentezinin artmasında öenmli bir rol alır. 2000 mg alanin içerir.

Glisin kreatin ile birlikte hücre hacmini destekleyen ve vücutta biyolik işlemerde rol alan bir amino asittir. 1000 mg glisin içerir.

Taurin vücutta en bol amino asitlerden birisi oluğ glisin gibi hücre hacmine destek olur. 1000 mg taurin içerir.

Suda kolay çözünür ve çok kuvvetli anabolik formulasyona sahiptir.

Kullanım Şekli

Muscletech Nitro Tech Performance Series protein tozunun bir ölçeği 37 gram olup 300 ml soğuk su veya yağsız süt ile birlikte içebilirsiniz. Günde 4 porsiyon tüketebilirisiniz. 

Bodybuilding ve yüksek dirençli antrenman öncesi ve sonrası kullanım için uygundur. Bunun dışında günün herhangi bir zamanı eğer protein ihtiyacınız varsa kullanabilirsiniz. 

BESİN DEĞERLERİ

 
   
Kalori 140  
Yağdan Gelen Kalori 15  
Toplam Yağ 1.5 g % 2 *
Doymuş Yağ 1 g % 5 *
Trans Yağ 0 g  
Kolesterol 25 mg 8%
Toplam Karbonhidrat 2 g % 1 *
Diyet Fiber 1 g 4% *
Şeker 1 g  
Protein 30 g % 60 *
Kalsiyum 100 mg 10%
Sodyum 150 mg 6%
Süper Amino Mukavemet Matrisi    
Kreatin Monohidrat 3 g  
L-Alanin 2 g  
(L-Alanin olarak Whey protein ve Whey Protein Konsantresi)    
Glisin 1 g  
(Glycine olarak Whey protein ve Whey Protein Konsantresi)    
Taurin 1 g  
Enzyplex    
Papain 50 mg  
Amilaz 50 mg  
 
 * %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
Whey Protein (temini Whey protein ve Hidrolize protein ayırma) izole, Protein ve amino asit Matrix (Whey Protein Konsantresi [Ultra-Filtered] , L-Valin , L-Lösin , L-Isoleucine , L-Glutamine) , Kakao Tozu , Doğal Ve Yapay Tatlandırıcılar , Soya Lesitin , Tuz , Gum Karışımı (Selüloz Sakız, Xanthan , Carrageenan) , Sukraloz , asesülfam Potasyum. Süt ve Soya Malzemeler içerir. Ayrıca yumurta, buğday ve fıstık malzemeleri prosesleri olan bir tesiste işlenmiştir. 
Uyarı
Hamileyseniz yada emziriyorsanız bu ürünü kullanmayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz (15-25 C) Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz. 
 Yorumlar
Müşteri - (ISTANBUL, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Muscletech Nitro Tech Performance Series 1816 gr) :
(5/5

cream&cookie en iyisi

umarım devamlı stoklarda olur

Kötüye kullanım bildir
Müşteri - (İSTANBUL, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Muscletech Nitro Tech Performance Series 1816 gr) :
(5/5

Muhtemelen en iyi protein tozu

Muscletech Nitrotech kullanmaya İlk defa 2011 senesinde bir önceki seriyi kullanarak başladım. Şu ana kadar toplamda 20 kavanoz tüketmişimidir. Arada başka protein tozu kullandığım oldu ama böylesine bir güç ve hacim artışı sağlayan başka bir protein tozu görmedim. Son seri mükemmel:)

Kreatin etkisini antrenman öncesi ve yukarıda yazdığı gibi antrenman sonrası çok net bir şekilde hissediyorsunuz. Tat olarak her ne kadar süper olmasada verdiği sonuçlar mükemmel. Eğer amacınız kas gelişimi ise en doğru ürüne bakıyorsunuz.

Kötüye kullanım bildir
Müşteri - 26 Dec 2017 (Muscletech Nitro Tech Performance Series 1816 gr) :
(5/5

protein tozu ve ötesi

Bayağı bir marka kullandım ama şimdiye kadar kullandığım en etkili protein tozu muscletech nitrotech arkadaşlar. Hele bu seri olayın son noktası bence. Tad olarak çok iyi değil ama böyle bir verim gerçekten yok. Kesinlikle tavsiye ederim, ayrıca hizmet bir harika, teşekkürler goprotein.

Kötüye kullanım bildir
Karşılaştırma listenize eklendi.