NİTRİK OKSİT NOX

Blade Sport No Beast 300 Gr
  • İndirimli fiyat / -70,00 ₺
TÜKENDİ
Blade Sport Nutrition

Blade Sport No Beast 300 Gr-Beta Alanin Taurin Amino Asit

Blade Sport Nutrition
79,00 ₺ 149,00 ₺
Blade Sport No Beast 300 Gr, eşsiz bir içeriğe sahip aktif bileşenleri sayesinde antrenman öncesi en yüksek seviyeye çıkmanıza yardımcı olabilecek, pre-workout, NOX ürünüdür. NOX karışımı beta-alanin, arginine AKG, citrulline malate, uyarıcı karışımı, niasin, kafein, taurin ve vitamin olarak da Vitamin C, Vitamin B6, Vitamin B12 içerir. 
Animal Pump 30 Paket
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
KOMPLEKS ÜRÜNLER

Animal Pump 30 Paket

ANIMAL
193,00 ₺
Animal Pump 30 Paket, kreatin ve NOX matrisi, yeşil çay, üzüm çekirdeği gibi antioksidan, kafein, taurin, arjinin, ornitin ile bitkisel özler içeren supplement ürünüdür. Animal Pump, pre-workout olarak tanımlanan antrenman öncesi performans artışı sağlamak amacı ile gıda takviyesidir. Amaç: Antrenman DesteğiEtken Maddeler: Kreatin, Nitrik Oksit,...
Bsn Nitrix 180 Tablets
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
NİTRİK OKSİT NOX

Bsn Nitrix 180 Tablets

BSN
149,00 ₺
Bsn Nitrix 180 Tablets, üç etkili nitrik oksit matrisi olan l-arjinin akg, l-arjinin ethil ester, l-sitrulin gibi nox (nitrik oksit) arttırıcı amino asitler içeren gıda takviyesidir. Amaç: Antrenman DesteğiEtken Maddeler: L-Arjininin, Kreatin, Nitrik OksitSKT: --/--Ücretsiz Kargo
Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ml
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
109,00 ₺
(5/5) - 1 Puanlama
Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ml, servis başına 1000 ml carnitine'e ilave 200 mg Taurin içeren amino asit takviyesidir. Diyet listelerinin vazgeçilmez yağ yakıcı supplement'i olan hardline karnitin sıvı formu ile çok daha etkili ve verimli. Taurin ile beraber antrenman öncesi enerji seviyenizin yükselmesine yardımcı olabilir. Hardline Karnitini güvenilir...
Hardline NOXX5 1000 ML
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
NİTRİK OKSİT NOX

Hardline NOXX5 1000 ML

HARDLINE
99,00 ₺
Hardline NOXX5 1000 ML, nitrik oksit (NOX) etkili l-arjinin, taurine ve l-karnitin içeren, antrenman öncesi performans artışı için yardımcı olabilen sıvı formda gıda takviyesidir.   
Toplam 5 üründen 1-5 arası gösteriliyor

Yumuşak kasları ve damarları rahatlatan doğal bir gaz olan Nitrik Oksit (NOX) keşfedileli henüz 30 yıl oldu. Vücutta oksijen ve kan akışını artıran Nitrik Oksit üzerine binlerce araştırma yapıldı, hücre iletişimine katkısı araştırıldı. Nitrik Oksit pek çok özelliğinin yanında bugün spor yapanlar için ideal bir takviye olarak da biliniyor.

NOX Ürünleri Pre-Workout

NOX ürünleri Pre-Workout, yani "antrenman öncesi" ürünler olarak biliniyorlar. Görevi hücreler arası iletişimi sağlamak olan Nitrik Oksit gazı, yapılan uzun araştırmalar sonucunda damar genişletme özelliği keşfedilince takviye olarak kullanılır hale geldi. Bu doğal gaz, Arjinin adlı amino asitin tetiklemesi ile açığa çıkıyor. Damarların genişletilmesi, kan akışının arttırılması ve kas hücrelerine besin iletilmesi gibi işlevlere sahip olan Nitrik Asit özellikle damarlardaki genişletici etkisi ile sporculara büyük fayda sağlıyor. Atletlerin önemsediği bu özellik, vücut geliştiriciler için de daha uzun süre egzersiz yapabilme anlamına geldiği için Nitrik Oksit oldukça önemli. Hangi sporun yapıldığından ziyade, sporun süresi ve performansı ile ilgili bir etkiye sahip NOX.

Vücut NOX üretimi yapamıyor, bunun için Arjinin amino asidi, kafein ve güç artırıcılar içeren bir karışım alınarak NOX üretimi sağlanıyor. Karışım halindeki takviye başta Arjinin olmak üzere diğer bileşenlerinin olumlu etkilerini de taşıyor.

GoProtein tarafından kullanıcılara sunulan Optimum, Hardline, Universal, Muscletech, Sci-mx, Ultimate, Multipower ve Nutrend gibi markalara ait Nitrik Oksit fiyat ve kalite açısından farklı seçenekler sunuyor. Sıvı, toz ya da kapsül formunda alınabilen Nitrik Oksit fiyat açısından uygun koşullarla ve GoProtein güvencesiyle evinize geliyor. GoProtein, Nitrik Oksit fiyat avantajının yanında özel armağanları ile de oldukça cazip.

Nitrik Oksit ne işe yarıyor?

Nitrik Oksit antrenman esnasında büyük efor sarf ettiğini düşünenler ve bu performansı sürdüremeyeceğini düşünenler için işlevli bir destek sağlayabiliyor. Yorulma süreçlerinin uzatılmasını sağlayan NOX , güç atletlerinin yanı sıra dayanıklılık atletlerinde de oldukça başarılı sonuçlar veriyor.

Normal koşullarda antrenman sürdükçe kaslarda oksijen azalıyor, vücut laktik asit üretmeye başlıyor ve kaslarda güç kalmıyor. Antrenman da mecburen bitiyor. Nitrik Oksit hem laktik asit üretimini azaltıyor, hem de yorulma süresini uzatıyor. Oksijen ve besinlerin kaslara iletimi de artınca süre ile birlikte performans da artıyor.

Vücut sıcaklığını dengeliyor

NOX antrenman sırasında vücut sıcaklığının dengelenmesi işlevi de göstererek, enerjiden tasarruf etme imkanı sağlıyor. Tasarruf edilen bu enerji daha fazla antrenman için kullanılabiliyor. NOX takviyelerinin destekleyici etkisi sporcuların antrenman performanslarında gözle görülür bir artış sağlıyor.

Arjinin ve Citrulin amino asitleri

Nitrik Oksit açığa çıkaran ana bileşenler arasında Arjinin ve Citrulin amino asitleri yer alıyor. Bu ürünlerin vücuda alınması Nitrik Oksit düzeyinin de artmasını sağlıyor. Arjinin amino asit büyüme hormonunda sağladığı artış ile de biliniyor. Citrulin ise Arjinin amino asidine göre emilim değerleri daha yüksek bir amino asit. Arjinin seviyeleri düşük ise Citrulin ile bu ihtiyaç karşılanabiliyor. Bu iki amino asit de ayrıca kas gelişimi ve kas kütlesi oluşumu açısından olumlu katkılar sağlıyorlar.

Düz kas dokularına faydalı

NOX damar genişletme özelliğinin yanında düz kas dokularının rahatlaması işlevi de taşıyor. Bu yolla kan basıncını düşürme, kalp ile kan damarlarının sağlığı koruma özelliği de bulunduruyor. Kan akışını destekleyen etkisi de olduğundan cinsel sorunların çözümüne de katkı sağladığı ifade ediliyor. Bağışıklık sistemi reaksiyonları ile inflamatuvar süreçleri de Nitrik Oksit daha rahat biçimde ilerliyor, iyileşme süreçleri hızlanıyor.

Yan etkilere ve doza dikkat edilmeli

Spora gitmeden yarım saat önce bir doz NOX ürünün suyla almak en doğru kullanım. İçinde zaten bazı amino asitler ve güç artırıcılar olduğundan ayrıca güç arttırıcı ürün kullanılması önerilmiyor. Bu ürünün antrenman yapılmayan günler alınması da tavsiye edilmiyor. 

NOX ileri düzey sporcuların kullandığı bir ürün olarak, bilinçli kullanılması gereken bir ürün. Hamilelerin ve emzirme döneminde bulunanların kullanması tavsiye edilmiyor. İlaç kullananların da mutlaka doktorlarına danışması öneriliyor. Antihipertansif ilaçlar ve nitratlar Nitrik Oksit ile etkileşime girebileceğinden dikkatli olunması öneriliyor.