Optimum Nutrition

Optimum Gold Standard %100 Whey 5 lb
TÜKENDİ
649,00 ₺
(5/5) - 3 Puanlama
Optimum Gold Standard %100 Whey 5 lb - 2273 gr, bir serviste 24 gr protein içerir. Dünyanın bir çok ülkesinde önde tüketilen protein tozudur. Supplement ürünler arasında kalitesinden dolayı övgüye layık bir protein tozudur. İzole ve konsantre whey  sayesinde protein hızlı emilir. Kolesterol ve laktoz seviyeleri düşüktür. Optimum Nutrition, ürettiği...
Optimum Serious Mass 2727 gr
TÜKENDİ
Optimum Serious Mass Gainer

Optimum Serious Mass Gainer 2727 gr - Karbonhidrat Tozu

OPTIMUM
229,00 ₺
(5/5) - 1 Puanlama
Optimum Serious Mass Gainer 2727 gr, yüksek kalorili protein karbonhidrat tozu, kilo aldırıcı supplement ürünüdür. Servis başına 50 gr protein karışımı, 252 gr karbonhidrat ve 1 gr kreatin içeren, kilo almak isteyen kişiler için yüksek performanslı bir gıda takviyesidir.  Optimum Serious Mass Gainer kilo aldırıcı karbonhidrat tozu ve supplement ürünler...
Optimum Serious Mass 5450 gr
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
Optimum Serious Mass Gainer

Optimum Serious Mass Gainer 5450 gr - Karbonhidrat Tozu

OPTIMUM
439,00 ₺
(5/5) - 3 Puanlama
Optimum Serious Mass 5450 gr, yüksek enerji ihtiyacı duyanlar için kalorisi çok, protein ve karbonhidrat tozudur. Kilo aldırıcı supplement ürünlerin başında gelir. Bir servisinde 50 gr protein karışımı, 252 gr karbonhidrat ve 1 gr kreatin içermektedir. Kilo almak isteyenlere yüksek performans sağlayabilir gıda takviyesidir.  Optimum Serious Mass Gainer,...
Optimum Gold Standard %100 Whey 4540gr
TÜKENDİ
659,00 ₺
(5/5) - 3 Puanlama
Optimum Gold Standard %100 Whey protein tozu 4540 gramdır. Servis başına 24 gr protein içeriği ile dünyanın en popüler protein tozu, supplement ürünüdür. Optimum Whey, izole ve konsantre whey içerir, hızlı emilir, kolesterol ve laktoz seviyeleri düşüktür. Optimum Nutrition dünyanın en iyi supplement markalarından birisidir. Protein tozu almak isteyenler...
Optimum Glutamine Powder 630gr
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
Optimum Sporcu Ürünleri

Optimum Glutamine Powder 630gr - Optimum Amino Asit

OPTIMUM
140,00 ₺
Optimum Glutamine Powder 630gr, servis başına 5 gram Glutamin içeren amino asit takviyesidir. Yüksek saflıkta ve kalitede üretilmiş Optimum Glutamine, anabolik etkili olup, yağsız kas kütlesi gelişimi, yenilenme ve glikojen depolarının yeniden dolaması için yardımcı olabilir. 
Optimum Gold Standard BCAA 266 gr
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
Optimum Amino Asit BCAA

Optimum Gold Standard BCAA Amino Asit-266 gr

OPTIMUM
115,00 ₺
(5/5) - 1 Puanlama
Optimum Gold Standard BCAA 266 Gr, 5 gram BCAA içeren amino asit takviyesi, supplement ürünüdür. Optimum Gold Standard BCAA, zengin BCAA içeriğini yanında Wellmune® ve Rhodiola ekstresi sayesinde eloktrolit desteği sağlar. Aynı zamanda iyi bir magnezyum, klorid ve C vitamini kaynağıdır.
Optimum Gold Standard Whey 908 Gr + Optimum Gold Standard BCAA 266 Gr
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
245,00 ₺
Optimum Gold Standard Whey 908 gr, servis başına 24 gr protein içeriği ile dünyanın en popüler protein tozu, supplement ürünüdür. Optimum Gold Standard BCAA 266 Gr, 5 gram BCAA içeren amino asit takviyesi, supplement ürünüdür.
Optimum Gold Standard %100 Whey 5 lb - 2273gr + Optimum BCAA Powder 5000 324gr
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
364,00 ₺
Optimum Gold Standard %100 Whey 5 lb - 2273gr, servis başına 24 gr protein içeriği ile dünyanın en popüler protein tozu, supplement ürünüdür. Optimum BCAA Powder 5000 324gr, her bir serviste 5 gr 2:1:1 oranında Lösin, İzolösin ve Valin içeren amino asit takviyesidir.
Optimum Platinum Hydrowhey 1590gr
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
349,00 ₺
(5/5) - 2 Puanlama
Optimum Platinum Hydrowhey 1600 gr, hidrolize edilerek üretilmiş izole whey protein tozudur. Bir servisinde 30 gram protein sunar. Optimum Platinum Hydrowhey, amino asit ihtiyacına bir serviste 9 gram BCAA amino asit ile cevap verir. Sağlıklı enerji: Laktozsuzdur, kolesterol yoktur. Az yağ, az şekere sahiptir.  Optimum Hydrowhey satın almakta kararsızlık...
Optimum BCAA Powder 5000 324gr
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
Optimum Sporcu Ürünleri

Optimum BCAA Powder 5000 345gr - Amino Asit

OPTIMUM
145,00 ₺
(5/5) - 1 Puanlama
Optimum BCAA Powder 5000 345gr, her bir serviste 5 gr 2:1:1 oranında Lösin, İzolösin ve Valin içeren amino asit takviyesidir. Optimum Instantized BCAA Powder 5000, gerek hammadde kalitesi, gerekse zengin içeriği ile, toz formda ve lezzet içermeyen son derece verimli ideal bir supplement ürünüdür. 
Toplam 13 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Optimum Nutrition, sporcu beslenmesi ve besin ürünlerinde dünyaca kendini kanıtlamış Amerikan menşeli bir markadır. Optimum Nutrition, dünyanın her yerinde ki aktif bir yaşam, etkin spor çalışmaları sürdüren yetişkinlere özel kapsamlı protein, karbonhidrat tozu, tablet, kapsül ve farklı geliştirilen ürün yelpazesi sunmaktadır.

Goprotein; Optimum Nutrition ürünlerini en iyi şekilde hızlı ve ailesinden gördüğü müşterilerinin sağlıklarını düşünerek özen ve dikkatle ulaştırır.

Optimum Protein Tozu

Optimum Nutrition için şu nettir, whey protein tozu üretimi için ON tedarik uzmanları en kaliteli hammaddeleri özenle seçer ve üretim mühendisleri üretir. Whey, Kazein ve yeni geliştirilmiş yöntemlere dayalı bir çok protein tozu marka tarafından geliştirilir. Whey Protein tozu, şu anda var olan en saf peynir altı suyu proteinidir. Satılmakta olan sporcu besinleri kullanımı pahalı görünebilir, ancak paranın satın alabileceği en iyi proteinler arasında maliyet/fayda oranı hesaplandığında durum değişir.

Optimum Nutrition, Gold Standard %100 Whey ile dünyanın en çok satan peynir altı suyu proteini olma hakkını kazanmıştır. Whey protein olarak Gold Standart %100 Whey Optimum Nutrition bir çok övgüyü hak etmektedir.

Goprotein.com.tr’de sunduğumuz Optimum Wheyler; Optimum Protein Tozu Gold Standard %100 Whey 5 lb - 2273gr, Optimum Protein Tozu Gold Standard %100 Whey 4540gr, diğer boylar ve kombinasyonlara kategorimizden ulaşılır.

On’un geliştirdiği en gelişmiş whey protein tozu: Optimum Platinum Hydrowhey!

Optimum Karbonhidrat Tozu

Optimum karbonhidrat tozunu "Serious Mass" olarak tüm boylarıyla Goprotein'de. Kas kütlesi elde etmek, kilo almak isteyenlerin tercih edebileceği ürünlerdir. Yüksek kalorili protein karbonhidrat tozu, kilo aldırıcı etkiye sahiptir. Optimum Serious Mass, hem besin hemde fiyat olarak sporculara büyük avantaj sağlamaktadır. 5450 gr lık boyuyla satış rakamı yüksektir.

Optimum Serious Mass ve diğer karbonhidrat tozlarını kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Optimum Amino Asit

Optimum Nutrition amino asit, sporcuların kas geliştirme veya yoğun antrenman programlarında destek olabilmesi için tercih edilebilir üründür. Optimum amino asit üretiminde kas desteğine odaklanmaktadır. Farklı aroma ve özelliklerde ki amino asitler Optimum kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Optimum Gold Standard BCAA satın almak için tıklayın.

Optimum Sporcu Besinleri

Optimum whey, mass gainer, amino asit yanında farklı ihtiyaçlara yönelik ürünlerini sporcu besinleri alt kategorisinden satın alabilirsiniz. Goprotein kategorilerinde SKt dikkatine göre ürünler bulunur. Stoklarımızı hızlı tüketmek istediğimizden aradığınız fakat kategorilerimizde tükenmiş olan ürünler için iletişim kanallarından talepte bulunabilirsiniz.