Optimum Platinum Hydrowhey 1590gr

Optimum Platinum Hydrowhey 1600gr - Protein Tozu

BU ÜRÜNÜMÜZ ŞİMDİLİK TÜKENDİ
349,00 ₺
Vergi dahil
331,55 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Optimum Platinum Hydrowhey 1600 gr, hidrolize edilerek üretilmiş izole whey protein tozudur. Bir servisinde 30 gram protein sunar. Optimum Platinum Hydrowhey, amino asit ihtiyacına bir serviste 9 gram BCAA amino asit ile cevap verir. Sağlıklı enerji: Laktozsuzdur, kolesterol yoktur. Az yağ, az şekere sahiptir. 

Optimum Hydrowhey satın almakta kararsızlık aşamasındaysanız Goprotein'den destek isteyin. Çikolata ve Çilek aromalı protein tozunda bazen anlık stok tükenmişliği olabilir, almak için bildirim oluşturabilirsiniz.

Optimum Hidrowhey ve Diğer Optimum Whey Protein Tozları için merak ettiklerinizi yorum ve diğer iletişim kanallarından bildirim yoluyla iletebilirsiniz. Sürekli büyüyen ve gelişen Goprotein ailesine sende katıl!

Lezzet
  • Çikolata
  • Çilek

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
 (5/5)  - 2 Puanlama - 2 Yorum
Puan dağılımını gör

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 Ölçek / 39 gr
Servis Sayısı
40
Protein
30 gr
Karbonhidrat
2 gr
Yağ
1 gr
Enerji
140 Kcal
Servis Maliyeti
8,72₺
SKT
06/20
Protein Yüzdesi
%77
Kargo Bilgileri
Yurtiçi Kargo 1-4 iş günü
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
Etken Madde
Protein
Olası Sonuç
Kas Gelişimi
Yeni ürün
748927026405
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Optimum Platinum Hydrowhey

Platinum Hydrowhey®, ON (Optimum Nutrition) tarafından geliştirilen en gelişmiş peynir altı suyu proteinidir. Optimum İzole Whey Protein Tozu (Hydrowhey); hidrolize edilmiş izole whey protein tozudur. 1600 gram ağırlında ve toz formunda olan ürün toplam 40 servis içerir. On Nutrition tarafından geliştirilmiş en ileri teknolojiye sahip protein tozu ve sporcu besini gıda takviyesidir.

Hydrowhey için şu açıklama çok önemlidir: Peynir altı suyu protein izolatları hidrolize edilerek küçük parçalara ayrılır. Yapılan bu işlem sayesinde büyük protein parçaları kas sisteminde daha hızlı yol alır ve antrenmanda dahi iyileşme başlayabilir.

Platinum Hydrowhey Vücuta Katkısı

Optimum Platinum Hydrowhey, her servisinde yüksek emilim hızıyla etki sağlayabilir. Hidrolize şekilde izole whey protein tozu 30 gram protein olarak her serviste bulunmaktadır. Hidrolize Optimum Whey Protein vücut tarafından en çok sevilen gıdalardan birisidir. 30 gram protein aynı şekilde vücut tarafından çok sevilen ve direk kaslarda işlenen 9 gram BCAA amino asit çeşitlerine sahiptir. 

Son derece hızlı emilime sahip olduğu için özellikle antrenman sonrası kullanım için uygundur. Bunun yanında sabah kaltığınızda aç karına yada ihtiyacınız olan bir anda tüketebilirsiniz. Yüksek biyoyararlanıma sahiptir. Düşük yağ ve şeker oranına sahip Optimum Platinum Hydrowhey laktoz ve kolesterol içermez.

Optimum Hidro Whey (Hydrowhey) Kullanımı

Optimum Platinum Hydrowhey 1600 gr, bir servisi bir ölçek olup 39 gramdır. 1 Porsiyon (39gr) ürünü 400 ml su veya yarım yağlı sütle karıştırarak antrenmandan hemen sonra yada ihtiyaç duyduğunuz biz zaman içebilirsiniz. Hydrowhey'de tavsiye edilen porsiyon miktarını aşmayın.

Hydrowhey Protein Tozu ve Aromalar

BESİN DEĞERLERİ

Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Enerji 586 kJ **
Kalori 140 kcal  
Yağ 1 g  
Doymuş yYağ 0,5 g  
Karbonhidrat 2 g  
Şekerden gelen 0,9 g  
Diyetik lif 0  
Protein 30 g  
Sodyum 210 mg  
Amino Asit Profili 100 gr için    
Triptofan 15,5 g  
Valin 15,5 g  
Treonin 15,5 g  
İzolösin 15,5 g  
Lösin 15,5 g  
Fenialin 15,5 g  
Metionin 15,5 g  
Arjinin 9,8 g  
Sistin 9,8 g  
Triosin 9,8 g  
Histidin 9,8 g  
Prolin 9,8 g  
Glutamin 9,8 g  
Glutamik Asit 9,8 g  
Aspartik Asit 6,6 g  
Serin 6,6 g  
Glisin 6,6 g  
Alanin 6,6 g  
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 

Hdyrowhey Diğer İçerik

Hidrolize Peyniraltı suyu protein izolesi,L-Lösin,L-İzolösin, L-Valin,Aroma(Çikolata), Ayçiçek yağı,Maltodekstrin,Kakao, Modifiye nişasta,Antioksidanlar (E340 veE306), Topaklanma önleyici(E341), Tuz,Emülgatör(E460 ve soya Lesitin),Asitlik düzenleyiciler (E330 ve E296), Tatlandırıcılar(E950 ve E955), Valinin, Enzim karışımı(Amilaz,Proteaz,Selülaz,Beta-D- Galaktosidaz,Lipaz).

Optimum Platinum Uyarı

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çoçuklar ve hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. B6 Vitamini ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilir. Süt ve Soya (lesitin)içerir.
 Yorumlar
Müşteri - (Avcılar, Türkiye) -  08 Jan 2019 (Optimum Platinum Hydrowhey 1600gr - Protein Tozu) :
(5/5

Optimum Platinum Hidrolize Whey

Optimum Platinum Hidrolize Whey, Goprotein önerisiyle aldığım protein bar sonrası bir öneri daha olan bu ürünü alıp kullanmayı düşünüyorum. Bir kaç sorum var o cevaplara göre izole whey deneyini bu ürünle yapacağım, hayırlısı.

Kötüye kullanım bildir
Müşteri - 26 Dec 2017 (Optimum Platinum Hydrowhey 1600gr - Protein Tozu) :
(5/5

Etkili

Bildiğim kadarı ile vücudun en fazla sevdiği protein tozu Hidrolize, hatta amino asit almaktan daha etkili olduğunu söyleyenler var. Bunun üzerine 2 ay önce Optimum Platinum Hydrowhey almaya karar verdim. Antrenmanlardan hemen sonra boş günlerde ise yatmadan önce kullandım ve çok memnun kaldım. Gözle görülür bir şekilde irileştim ve kuvvetlendim. Ayrıca satın alma süreci için desteklerinden ötürü goproteine sonsuz teşekkür ederim.

Kötüye kullanım bildir

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: