Optimum Serious Mass Gainer

Optimum Serious Mass 2727 gr
TÜKENDİ
Optimum Serious Mass Gainer

Optimum Serious Mass Gainer 2727 gr - Karbonhidrat Tozu

OPTIMUM
229,00 ₺
(5/5) - 1 Puanlama
Optimum Serious Mass Gainer 2727 gr, yüksek kalorili protein karbonhidrat tozu, kilo aldırıcı supplement ürünüdür. Servis başına 50 gr protein karışımı, 252 gr karbonhidrat ve 1 gr kreatin içeren, kilo almak isteyen kişiler için yüksek performanslı bir gıda takviyesidir.  Optimum Serious Mass Gainer kilo aldırıcı karbonhidrat tozu ve supplement ürünler...
Optimum Serious Mass 5450 gr
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
Optimum Serious Mass Gainer

Optimum Serious Mass Gainer 5450 gr - Karbonhidrat Tozu

OPTIMUM
439,00 ₺
(5/5) - 3 Puanlama
Optimum Serious Mass 5450 gr, yüksek enerji ihtiyacı duyanlar için kalorisi çok, protein ve karbonhidrat tozudur. Kilo aldırıcı supplement ürünlerin başında gelir. Bir servisinde 50 gr protein karışımı, 252 gr karbonhidrat ve 1 gr kreatin içermektedir. Kilo almak isteyenlere yüksek performans sağlayabilir gıda takviyesidir.  Optimum Serious Mass Gainer,...
Toplam 3 üründen 1-3 arası gösteriliyor

Optimum Serious Mass Gainer, Optimum Nutrition tesislerinde üretilip, dünyaya satılan çok kaliteli bir üründür. Kilo aldırıcı ve karbonhidrat tozu bir çok ürünü Optimum'a ait bu kategorimizde bulabilirsiniz. 

Optimum Nutrition ödül kazanmaya devam eden gıda takviyelerini, tüm dünyadaki sporculara en yüksek kalitede sunmaya devam ediyor. Goprotein'den Optimum Serious Mass 2727 gr5450 gr olarak satın alabilirsiniz.

Optimum Serious Mass Karbonhidrat ve Protein Karışımı

Optimum Serious Mass, karbonhidrat ve proteini bir arada tercih edenler için hazırlanmıştır. Ürün hakkında bilgisi olmayan fakat kaliteli güvenilir kilo aldırıcı, kas yapıcı karbonhidrat tozları arayanlar için ideal ürünler. Porsiyon başına 1.250 kalori ve 50 gram protein içeren hazır karbonhidrat tozudur. 

  • Kilo almak kolay ve lezzetli
  • 1250 Kalori, 50 gram Protein
  • Kreatin, Glutamin ve Glutamik Asit

Diğer markalara ait karbonhidrat tozlarını da inceleyebilirsiniz.