PROTEİN BAR

Choconut 25gr Protein Bar
TÜKENDİ
Uniq2go Protein

Uniq2go Choconut Mini Bar 25 gr

UNIQ2GO
4,50 ₺
Uniq2go Choconut Mini Bar, %100 Doğal Protein bar, tekli denemelik pakette! Choconut Bar tatlandırıcı, katkı maddesi, şeker ilavesi içermez. Tamamen doğaldır. Her bir protein bar %22 oranında, 5.5gr protein içerir. Gerçek kahve ve yer fıstığı tanelerinden gelen eşsiz bir tada sahiptir. 
TÜKENDİ
Uniq2go Protein

Uniq2go Chocofit Mini Protein Bar 25 gr

UNIQ2GO
4,50 ₺
Uniq2go Chocofit mini protein bar 25gr'lık paketlerde sunulur ve hindistan cevizi aromalıdır. Şeker ve yağ ilavesiz, tatlandırıcısız protein bardır. Katkı maddesi ve koruyucu içermez. Her yaştan bireylere uygundur. Lif kaynağıdır. %100 doğaldır.
Uniq2go Choco Light Bar 50 gr
TÜKENDİ
Uniq2go Protein

Uniq2go Choco Light Bar 50 gr

UNIQ2GO
8,95 ₺
Uniq2go Choco Light protein bar 50 gr, portakal aromalı ve servis başına 9,8 gram protein içeren protein bar, sağlıklı atıştırmalıktır. Şeker ve tatlandırıcı içermeyen, düşük kalorili bir protein bardır. Katkı maddesi ve koruyucu içermez. Her yaştan bireylere uygundur. Lif kaynağıdır.
Uniq2go Choco Dark Bar 50 gr
TÜKENDİ
Uniq2go Protein

Uniq2go Choco Dark Bar 50 gr

UNIQ2GO
8,95 ₺
Uniq2go Choco Dark Bar 50 gr, servis başına 9,8 gram protein içeren protein bar, sağlıklı atıştırmalıktır. Badem ve bitter çikolata tadındadır. Şeker ve tatlandırıcı içermez. Düşük kalorili, diyet dostu bir protein bardır. Katkı maddesi ve koruyucu içermez. 3-99 yaş arası herkese uygundur. Lif kaynağıdır.
Uniq2go Power Bar 45 gr
TÜKENDİ
PROTEİN BAR

Uniq2go Power Bar 45 gr

UNIQ2GO
8,95 ₺
(4,5/5) - 2 Puanlama
Uniq2go Power protein bar 45 gr, servis başına 13,6 gram protein içeren, katkı maddesi içermeyen sağlıklı atıştırmalık, protein bar, gıda takviyesidir. Badem ve çikolata tadındadır. Şeker ve yağ ilavesiz, tatlandırıcısız, düşük kalorili, besleyici bir protein bardır. Lif kaynağıdır. Uniq2go Power protein bar %31 oranındaki protein içeriği ile spor öncesi...
Uniq2go Chocofit Protein Bar 50 gr
TÜKENDİ
Uniq2go Protein

Uniq2go Chocofit Protein Bar 50 gr

UNIQ2GO
8,95 ₺
Uniq2go Chocofit protein bar 50gr'lık paketlerde sunulur ve hindistan cevizi aromalıdır. Şeker ve yağ ilavesiz, tatlandırıcısız protein bardır. Katkı maddesi ve koruyucu içermez. Her yaştan bireylere uygundur. Lif kaynağıdır. %100 doğaldır.
Uniq2go in love - Kakaolu ve Muzlu Protein Bar 32 gr
  • İndirimli fiyat / -0,30 ₺
TÜKENDİ
5,65 ₺ 5,95 ₺
Uniq2go in love - Kakaolu ve Muzlu Protein Bar 32 gr, servis başına 8 gram protein içeren ve sadece 109 kcal olan protein bar, atıştırmalık gıda takviyesidir. 
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
89,00 ₺
Uniq2go Chocofit mini protein bar'ın 24'lü kutusudur. Her bir protein bar 25gr ve hindistan cevizi aromalıdır. Şeker ve yağ ilavesiz, tatlandırıcısız protein bardır. Katkı maddesi ve koruyucu içermez. Her yaştan bireylere uygundur. Lif kaynağıdır. %100 doğaldır.
Uniq2go Power Bar 45 gr 16 Adet Uniq2go Power Bar 45 gr 16 Adet 2
  • +Hediyeli
Stokta var
Uniq2go Protein

Uniq2go Power Bar 45 gr 16 Adet

UNIQ2GO
119,90 ₺
(5/5) - 1 Puanlama
Uniq2go Power protein bar 45 gr 16 Adet, servis başına 13,6 gram protein içeren, katkı maddesi içermeyen sağlıklı atıştırmalık, protein bar, gıda takviyesidir. Badem ve çikolata tadındadır. Şeker ve yağ ilavesiz, tatlandırıcısız, düşük kalorili, besleyici bir protein bardır. Lif kaynağıdır. Uniq2go Power protein bar %31 oranındaki...
Toplam 42 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Yoğun tempolu antrenman, kas gelişimi ya da yenilenme amaçlı yoğun fiziksel aktivite sizi güçsüz mü düşürüyor? Protein bar ürünleri spor öncesi, esnası ya sonrasında atıştırmalık olarak size anında ve hızlı bir enerji kaynağı sunuyor.

Protein Bar Ürünleri

Önemli olan hangi protein bar ürününü kullandığınıza dikkat etmeniz, sağlık peşinde iken sağlıksız ürüne yönelmemeniz. Spor yapanlar için üretilen protein bar ürünleri ihtiyacınıza yanıt olabilirken, tamamen şeker ile yüklü olanlar istediğinizin aksi sonuçlar verebiliyor. Yapmanız gereken hangi ihtiyaç için, nasıl bir protein bar aradığınızı belirlemek.

Protein bar fiyat açısından oldukça uygun koşullarla GoProtein sitesinde. En sağlıklı ve güvenilir ürünleri edinme olanağı sağlayan GoProtein, güvenilirlik açısından da protein bar fiyat politikası gibi özenli bir çizgi izliyor. Mutlipower Power Pack XXL, BSN Syntha-6, Qnt, Optimum, Hardline ve diğer güvenilir markalarla ayağınıza getiren GoProtein, avantajlı online alışveriş seçenekleri ve hızlı kargo ile kolayca edinmenizi sağlıyor. Protein bar fiyat açısından diğer gıda desteği ürünleri ile benzer bir düzeyde. Tekil olarak satın alıp ihtiyaca göre tüketmek de, toplu paketlerle alıp istendiğinde başvurmak da mümkün.

Lezzetli enerji deposu

Protein Bar ürünleri genelde 30 gram civarında ağırlığa ve yüksek protein içeriğine sahip enerji deposu gıdalar. Pek çok destek gıdasına göre oldukça lezzetliler ve bu tatları onları tercih edilir yapıyor. Çikolata, gofret gibi atıştırmalıklara benzeyen yapıları ile vücudun ihtiyacı kadar damak tadına ve göz zevkine de hitap ediyorlar. 

Yüksek enerji kaynağı olması da bu ürünlere yönelime neden oluyor. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri bu enerji. Atıştırmalık olarak alacağınız protein bar en fazla 220 kalori olmalı. Öğün geçirecekseniz biraz daha fazla olabilir, ama kilo vermek için bir yandan antrenman yaparken, diğer taraftan vücudunuza şeker doldurmayın.

Protein bar neler içermeli?

Katkı maddesi içermemesi ve içindeki malzeme sayısının da çok fazla olmaması olumlu bir özellik. Protein kaynağı olan peynir altı suyu bu malzemelerin en başında geliyor. Ayrıca kas gelişiminiz için ihtiyaç duyacağınız aminoasitlerle desteklenmiş olanlar vücudunuzun yenilenme sürecine olumlu etkide bulunabiliyor. Soya gibi düşük kalite protein ya da yüksek früktozlu mısır şurubu içeren ürünlere dikkat edilmesi gerekir. Ucuz yağlardan olan ve hazır gıda sektöründe yoğun kullanılan palm yağına da aynı şekilde dikkat edilmesi gerekir.

Protein bar ne işe yarıyor?

Protein bar kolayca yenilebilme özelliği ile yüksek protein ve yüksek enerji ihtiyacına hızlıca yanıt verebiliyor. İçinde karbonhidrat oranı oldukça düşük, ancak protein barlar ile enerji barlarını birbirine karıştırmamak gerekiyor. Enerji barlar önceliği enerji sağlamaya verdiği için yüksek karbonhidrat içerebiliyor.

Protein bar ürünlerinin antrenmandan yarım saat önce ya da yarım saat sonra kullanılmasının daha doğru olduğu ifade ediliyor. Antrenmanları desteklemek için kullanılması önerine protein bar ürünleri, daha enerjik ve daha yoğun bir çalışma için size destek eliyor.

Destekleyici ve geliştirici etki

Protein bar ürünlerinin spor yaparken sağladığı destek sadece enerji desteği vermekle sınırlı değil. Yoğun tempolu antrenmanlar esnasında kas gelişimi ve vücut yenilenme süreçleri için kolaylaştırıcı ve destekleyici bir etkiye de sahip. İstenen kas kütlesine daha sağlıklı biçimde ulaşmak için protein takviyesinin faydalı olduğu biliniyor. Kas yorgunluğu sürecinin ertelenmesi, kasların iyileşme süreçleri ve kas direncinin gelişmesi açısından da olumlu etkileri olduğu belirtiliyor. Protein bar yoluyla vücuda giren enerji kan şekeri düşmesi ihtimaline karşı da önlem sağladığı ve glikoz düzeyinin düzenlenmesine yardımcı olduğu ifade ediliyor.

Obesity dergisinde 2011 yılında yayınlanan bilimsel bir araştırmaya göre, katı formda protein tüketiminin açlığı daha kolay bastırır. Bir başka araştırmada, günlük sağlıklı beslenme düzenlerine ek olarak protein barı tüketenlerin yağsız vücut kütlelerini artırabildiği ifade edilmiştir.

Dikkatli kullanım şart

Bütün gıda takviyeleri gibi protein bar ürünlerini de dikkatli kullanmak, ihtiyaç olduğu kadar tüketmek, kısacası bilinçli kullanım şart. Doğal yollarla beslenmenin, doğal yollarla ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlamanın her zaman en doğrusudur. Tamamen sağlıklı koşullarda üretilmiş olsa da, hiçbir takviye ürünün dengeli bir beslenmenin yerini tutmayacağı unutulmamalıdır. Ayrıca diyet yapan ve sağlıklı kilo vermek isteyenlerin de aldıkları kaloriye mutlaka dikkat etmesi gerekir.