• İndirimli fiyat
Qnt Creatine Monohydrate Pure 800 Gr

Qnt Creatine Monohydrate Pure 800 Gr

BU ÜRÜNÜMÜZ ŞİMDİLİK TÜKENDİ
80,00 ₺ 169,00 ₺ -89,00 ₺
Vergi dahil
76,00 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Qnt Creatine Monohydrate Pure 800 Gr, servis başına 6 gr kreatin monohidrat içeren amino asit takviyesidir. Kreatin; arka arkaya yoğun olarak yapılan kısa süreli, yüksek yoğunluklu egzersizler sayesinde ziksel performansı arttırır. Yıl boyunca birkaç kez 4 hafta süreyle Kreatin Monohidrat kullanılması önerilir. 

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 Ölçek / 6 gr
Servis Sayısı
133
Kreatin
6000 mg
Servis Maliyeti
1,27₺
SKT
01/20
Kargo Bilgileri
Yurtiçi Kargo 1-4 iş günü
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

QNT Creatine Monohydrate Pure 800 gr ürününün, American Public Health Association tarafından yapılan bir araştırma sayesinde kas gücünü, kuvvetini ve dayanıklılığı artırdığı gözlemlenmiştir. Birçok kişi bu ürünün kas gelişimine katkıda bulunurken, sıvı kaybını en aza düşürdüğünü deneyimlemiştir. Bu nedenle, QNT Creatine Monohydrate Pure 800gr için, hem erkekler hem de kadınlar için gerek antrenman öncesi gerekse antrenman sonrası en çok tercih edilen takviye besin maddelerinden biridir. 

Takviye gıda niteliği taşıyan bu ürün, her yaştan kişinin kullanımı için tasarlanmıştır. Bununla birlikte ürünün bilişsel faaliyetleri destekleyerek bunamayı ve kas kaybını da önlemeye yardımcı olduğu gözlemlenmiştir.

Kullanım Şekli

QNT Creatine Monohydrate Pure 800gr, 1 servisi 1 ölçek olup 6 gramdır. 1 Servis ürünü meyve suyu yada su ile antrenmandan önce tüketebilirsiniz. Aromasız olduğu için protein tozu yada diğer supplemenet ürünleri ile de kombine edilebilir.

BESİN DEĞERLERİ

 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: