Qnt L-Glutamine 500 gr

Qnt L-Glutamine 500 gr-Glutamin-Amino Asit

BU ÜRÜNÜMÜZ ŞİMDİLİK TÜKENDİ
169,00 ₺
Vergi dahil
160,55 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Qnt L-Glutamine 500 gr, servis başına 5 gram glutamin içeren amino asit takviyesidir. L-Glutamine 20 doğal amino asitten biri olan ve güç ve dayanıklılık antrenmanlarında düzenli olarak kullanılır. Emilimini artırmak için bir dekstroz yüklemesi ile birlikte tüketilmesi önerilir. 

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 Ölçek / 6 gr
Servis Sayısı
83
Glutamin
6000 mg
Servis Maliyeti
2,03₺
SKT
09/19
Kargo Bilgileri
Yurtiçi Kargo 1-4 iş günü
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Qnt L-Glutamine, her bir serviste toz formda 6 gr glutamin içerir.

Glutamin esansiyel olmamakla birlikte vücutta en bol bulunan amino asit türüdür. Vücutta birçok yerde görev alan glutamin takviyesi sporcular için çok önemlidir. Yüksek yoğunlukta yapılan antrenmanlar da vücuttaki glutamin değerleri yarı yarı ya düşebllir. Bu durum vücudun kendini toparlaması için iyi bir ortam değildir. Özellikle antrenman sonrası alınan glutamin kullanımı yenilenmeyi destekleyebilir. Supplement olarak saf olarak bulunabildiği gibi, BCAA gibi başka amino asitler ile de kombinasyonları mevcuttur. Qnt L-Glutamine, antrenman sonrası kullanımda, boşalan glutamin kaynaklarınızın yeniden dolması için yardımcı olabilir.

Kullanım Şekli

Qnt L-Glutamine 500 gr, 1 servisi 1 ölçek olup 6 gramdır. 1 servis ürünü antrenman sonrası su veya meyve suyu ile birlikte günde 6 gram tüketilebilir.

BESİN DEĞERLERİ

 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: