Garanti ve İade Koşulları

goprotein.com.tr'den satın almış olduğunuz ürünlerin üzerinde yazılı sayısal (barkod, karekod, üretim tarihi, ürün son tüketim tarihi, lot numarası, seri numarası vb.) tüm bilgiler sistemimizde kayıtlıdır ve garanti kapsamındadır.goprotein.com.tr'den satın almış olduğunuz ürün veya ürünleri, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde orjinal faturası ile birlikte hiçbir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, bizi aşağıda belirtmiş olduğumuz telefondan yada e-posta adresinden bilgilendirmeniz olacak.

Gıda takviyesi niteliği olan, ambalajı açılmış bulunan, niteliği nedeniyle geri gönderilmesi uygun olmayan, özel olarak alıcı için hazırlanan, çabuk bozulma tehlikesi olan ve / veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlere ilişkin değişiklik ve iade istekleri kabul edilmemektedir. Ayrıca üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma tespit edildiği ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.

Ürün iadesi kabul edildiği andan itibaren nakit yada kredi kartı çekim tahsilatı yapılan ödemeler 7 iş günü içerisinde iade edilecektir. 

İnternet sitemizde satılan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde bulunan ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar ve doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmadığı için satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Satışa sunulan hiçbir ürün sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. goprotein.com.tr olarak bizlerin amacı tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek ve bu şekilde bilinçli bir tüketici oluşturmaktır. Yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orijinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.

Sorularınız ile ilgili [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya 0212 234 38 38 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.