Gizlilik ve Güvenlik

goprotein.com.tr, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için isim, yaş, e-posta vb kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Dönemsel yapılan kampanyalar ve müşteriye özel promosyonlar, sizlerin vermiş olduğu bu e-posta adreslerine gönderilmektedir. goprotein.com.tr sizlerin aksi bir talimatı olmadan hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi 3. şahıslarla paylaşmamakta ve faaliyetimiz dışında hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca, usulü dairesinde, bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Sizlerin sisteme girdiği tüm bilgiler sadece sizler tarafından değiştirilebilmektedir. 3. bir şahsın bu bilgilere ulaşması ve değiştirebilmesi mümkün değildir.

goprotein.com.tr tarafından gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak günlük e-posta gönderim listesinden çıkabilirsiniz.

goprotein.com.tr ödeme sayfasında girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şekilde goprotein.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemlerin goprotein.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir. 

Tüm kredi kartı satın alma işlmeleri güvenliğiniz için sadece 3D Güvenlik sistemi ile yapılmaktadır, bundan dolayı kredi kartı ile yapacağınız alışverişler için kartınızın 3D özelliğinin açık olması gerekir

Sorularınız ile ilgili [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya 0212 234 38 38 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.