goprotein.com.tr

Goprotein 2012 yılında kurulmuş, Türkiyenin en yenilikçi ve güvenli supplement satış platformudur. Goprotein'de hem sporculara, hem de sağlıklı ve zinde yaşamı amaçlayan herkese hitap etmeyi amaçladık. Sitede sporculara yönelik protein tozu, amino asit, kreatin, karnitin, nitrik oksit - NOX gibi ürünlerin yanısıra günlük yaşantınızda ihtiyaç duyabileceğiniz vitamin, mineral karışımları, ginko biloba, glukozamin, ginseng, yeşil çay özleri gibi bir çok ürünü bulabilmenizi istedik. Goprotein'de Dünyanın ve Türkiye'nin en iyi, en güvenilir ve en uygun fiyatlı supplement markaları yer alır.

Goprotein 3.0 da basit, kullanımı daha kolay, uygun fiyatlı bir alışveriş sitesi olmasının yanısıra Kredi Kartı alışverişinde 3D güvenlik sistemini zorunlu tutarak siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyeye çıkardık.  

Goprotein'de ufak tefek, fakat çok kullanışlı detaylar var. Bir ürünü incelerken kaç kalori olduğunu, kaç servis kullanabileceğinizi, her bir servisin maliyetini, protein, karbonhidrat ve yağ miktarlarını kolayca görebileceğiniz tablolar var. Ayrıca birkaç ürün arasında kararsız kaldığınızda onları karşılaştırma şansınız da var. 

Peki ya kargo? Şu anda goprotein'de kaç liralık alışveriş yaparsanız yapın kargo ücreti almıyoruz. Buna ek olarak da en güvenilir, itibarı yüksek, erişimi en kolay ve Türkiye'nin en büyük dağıtım ağına sahip kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Sipariş ettiğiniz ürünü paket aşamasından evinize gelene kadar adım adım takip edebiliyorsunuz.

goprotein'de keyifli ve güvenerek alışveriş yapmanız için bütün detaylara dikkat ediyor ve her gün daha iyi bir goprotein'i hedefliyoruz. İyi, keyifli, güvenli alışverişler dileriz :)