Kargo ve Teslimat

goprotein.com.tr'den alışveriş yapan herkesin, ürünlerimizden duyduğu memnuniyeti tedarik sürecinde de yaşamasını istemekteyiz. Bu nedenle kalitesi, hızı ve güvenilirliği ile bilinen Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. Hafta içi saat 17:00'a kadar verdiğiniz, ödemesi tamamlanmış siparişlerinizi aynı gün, 17:00'dan sonra verdiğiniz siparişlerinizi ise ertesi iş günü kargoya vermekteyiz. Teslimat süreleri bulunduğunuz il, ilçe ve merkezden uzak yerleşim yerlerinde uygulanan servis günleri uygulamasına göre 1-7 iş günü arasında değişebilmektedir. 

Ürünler kargolanırken oluşturulmuş olan kargo takip numaraları size ertesi sabah e-posta ile bildirilir ve kargonuzu internet üzerinden takip etmeye başlayabilirsiniz.

Gecikmiş veya Kaybolmuş Kargo 

Kargonuzu goprotein.com.tr'de bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişinizin gecikmesi veya elinize ulaşmaması durumunda [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya 0212 234 38 38 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Kargonuz kaybolmuş ise sipariş ettiğiniz ürün/ürünlerin aynısı hemen tarafınıza kargo edilir. Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda yoksa, ürün bedeli iade edilir.

Siparişimi Kargo Şubesinden Almak İstiyorum

İsteğinizi sipariş notunuzda iletebilirsiniz.

Teslimat


Ürünü teslim alırken mutlaka açıp ürünlerin kargoda hasar görüp görmediğini kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer açılmış veya zarar görümüş bir ürün varsa anında kargo görevlisine tutanak tuturmanız ve ürünü/ürünleri geri iade etmeniz geri gerekiyor. Ayrıca durumu [email protected] adresine e-posta göndererek veya 0212 234 38 38 numaralı telefondan arayarak ile bize bildirebilirsiniz.

Kargo 

Ücreti
Kargo ücreti goprotein.com.tr tarafından karşılanmaktadır.