SCI-MX Ultra Whey Protein 2280 gr

SCI-MX Ultra Whey Protein 2280 gr

Stokta yeterli ürün yok
299,00 ₺
Vergi dahil
284,05 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

SCI-MX Ultra Whey Protein 2280 Gr, servis başına 33 gram konsantre, izole ve hidrolize whey içeren protein tozu, supplement ürünüdür. SCI-MX Ultra Whey Protein, mikro filtre ve soğuk filtrasyon sistemiyle besin değerleri en üst seviyede kalacak şekilde üretilmiştir. Servis başına 4,7 gram BCAA amino asit çeşitleri içerir.

Lezzet
  • Çikolata

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
2 Ölçek / 45 gr
Servis Sayısı
50
Protein
33 gr
Karbonhidrat
3,3 gr
Yağ
2,9 gr
Enerji
179 Kcal
Servis Maliyeti
5,98₺
SKT
11/18
Protein Yüzdesi
%73
Kargo Bilgileri
Yurtiçi Kargo 1-4 iş günü
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SCI-MX Ultra Whey, yüksek kalitede hammaddeler kullanılarak üretilmiş protein tozu karışımı, supplement ürünüdür. Toz formda ve 2280 gram olan ürün toplam 50 servis içerir. Bir servisi 179 kaloridir. 

SCI-MX Ultra Whey, servis başına hidrolize, izole ve konsantre whey protein tozu çeşitlerinden oluşan 33 gram protein içerir. Zengin bir amino asit profiline sahip ürün servis başına 4,7 gram BCAA, ve 4,4 gram glutamin içerir. 

Özellikle yoğun antrenman sonrası vücudun ihtiyacı olan proteinin karşılanması için yardımcı olabilir. Mikro filtre edilmiş yapısı sayesinde kana çok hızlı bir şekilde karışır.

Kullanım Şekli

SCI-MX Ultra Whey™ Protein 2280 gr,  bir servisi 2 ölçek olup 45 gramdır. 250 ml soğuk suya 2 ölçek SCI-MX Ultra Whey™ Proteini doğrudan ilave edin ve 30 saniye süreyle çalkalayın, öğünler arasında, öğün aralarında ve antrenman sonrası günde 2 ile 3 porsiyon tüketebilirsiniz.

BESİN DEĞERLERİ

Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Enerji 179 kcal **
Yağ 2,9 g **
Doymuş yağ 1,4 g **
Karbonhidrat 3,3 g **
Şekerden gelen 2,1 g **
Lif 4,1 g **
Protein 33 g **
Tuz 0,4 g **
BCAA 5,7 g **
Lösin 2,6 g **
İsolösin 1,6 g **
Valin 1,5 g **
Glutamin 4,4 g **
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
Konsantre whey proteini, whey protein isolatı, kakao, magnezyum, Tatlandırıcı , Aspergillus niger ve Aspergillus oryzae ( Aminojen ) sindirim proteazlar, laktaz enzim ( OptiZyme ), çinko (magnezyum oksit) Bilim MX 100 % Ultra protein karışımı ( peynir altı suyu protein konsantresi , peynir altı suyu proteini izolatı ) , kaliteli kakao tozu , magnezyum ( çinko oksit gibi ) , tatlandırıcı ( sükraloz ), niasin ( nikotinamid gibi) , ( piridoksin -5- fosfat gibi) B6 vitamini .
Uyarı
Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir. Bu gıda, yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacınızı karşılamaz. Tatlandırıcı içerebilir. 18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözteminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir. Tavsiye edilen miktarı(ları) aşmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.
 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Karşılaştırma listenize eklendi.