Scitec Jumbo Professional 3240 gr

Scitec Jumbo Professional 3240 gr

Stokta yeterli ürün yok
199,00 ₺
Vergi dahil
189,05 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Scitec Jumbo Professional 3240 gr, herbir serviste 80 gr yüksek kalitede karbonhidrat karışımı ve 52 gr protein içeren, kilo aldırıcı, kas yapıcı supplement ürünüdür. Zengin ve kaliteli bir içeriğe sahip Scitec Jumbo Professional yüksek yoğunlukta antrenman yapan sporcular için idealdir

Amaç: Kas Kütlesi, Kilo Almak
Etken Maddeler: Karbonhidrat, Protein, Kreatin, Arjinin
SKT: 04/17 
Ücretsiz Kargo

Lezzet
  • Çikolata
  • Muz

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
 (5/5)  - 2 Puanlama - 2 Yorum
Puan dağılımını gör

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

BESİN DEĞERLERİ ÖZETİ

1SERVİS
3,5 ÖLÇEK/162G
52G
PROTEİN
32%
PROTEİN
582
KALORİ
6G
YAĞ
80G
KARBONHİDRAT
20
SERVİS
9,25TL
1 SERVİS
04/17
SKT

 

Ürün Özellikleri

Scitec Jumbo Professional, güçlü bir protein ve karbonhidrat karışımına kilo aldırıcı ürünüdür. Özellikle yüksek seviyede antreman yapan sporcuların terci sebebi olabilir. Toplam 3240 gram olan ürün, 20 servis içerir. 

Jumbo büyük demektir! Jumbo Güçlü demektir! Antrenmanlarında yüksek enerji ihtiyacı olan sporcular için geliştirilmiştir. Scitec Jumbo Professional servis başına 52 gram yüksek kalitede üretilmiş ve ultra filtre edilmiş whey protein içerir. Kaliteli protein kaynağı sayesinde yağsız kas kütlesi kazanımı için yardımcı olabilir. 

Scitec Jumbo Professional zengin protein kaynağının yanında 80 gram karbonhidrat kompleksi içerir. Kaliteli karbonhidrat karışımı sayesinde toparlanmaya yardımcı olduğu gibi uzun süreli karbonhidrat ihtiyacı içinde destek olabilir. 

Scitec Jumbo Professional, servis başına 6600 mg Kreatin matriksi içerir. Doğal bir amino asit olan kreatin antrenman öncesi kullanımda enerji seviyelerinin artmasına ve patlayıcı kuvvet için yardımcı olabildiği gibi, antrenman sonrası kullanımda protein sentezine destek olan amino asittir. 

Scitec Jumbo Professional, servis başına 3450 mg amino asit matriksi ile yağsız kas kütlesi artışı için yardımcı olabilir. Bunun yanınıda servis başına Lösin, İzolösin ve Valin amino asitlerinden oluşan BCAA içerir. Antreman öncesi kullanımda enerji seviyelerine katkı yapan BCAA antrenman sonrası kullanımda özellikle yenilenme kas kütlesi kazanmak için en önemli amino asit türlerinden birisidir. 

Scitec Jumbo Professional, bunun dışında kaliteli bir C Vitamini ve Magnezyum minereli kaynağıdır.  C Vitamini ve Magnezyum yorgunluk hissini azaltmanında yanında enerji metabolizmasına destek olurlar. Magnezyum tek başına, kemik sağlığı, enerji sistemi, sinir sistemi, elektrolit dengesi için çok önemlidir. C Vitamini ise kıkırdak ve kan damarlarının normal fonksiyonu, bağışıklık sistemi için önemli bir vitamindir. 

Scitec Jumbo Professional özellikle yüksek seviyede antrenman yapan vücut geliştirme sporcuları için hedefleri doğrultusunda yardımcı olabilir.


Kullanım Şekli

Scitec Jumbo Professional 3240 gr, bir servisi yaklaşık 3,5 ölçek olup 162 gramdır. Bir servis ürünü 400 ml su ile tercihen antrenmandan sonra içebilirsiniz.


Scitec Jumbo Professional 3240 gr
Scitec Jumbo Professional 3240 gr

Scitec Jumbo Professional 3240 gr, ürün içeriği ve kullanım miktarlarına ilişkin detaylar
3240 gr Muz
 
 
Servis Miktarı 3,5 Ölçek (162 gram)
Servis Sayısı20
 
Servis Başına Miktar %GD*
 
   
Enerji 582 kcal **
Yağ 6 gr **
Doymuş yağ 1,6 gr **
Karbonhidrat 80 gr **
Şeker 29 gr **
Lif 1 gr **
Kolesterol 132 mg **
Sodyum 113 mg **
Potasyum 373 mg 19%
Magnezyum 56 mg 15%
Vitamin C 80 mg 100%
“6-CARB” MATRİKS 84 gr **
Yulaf unu , Maltodekstrın , Palatinose ™ ( isomaltuloz : düşük glisemik indeksi karbonhidrat ) , Dekstroz , Fruktoz, mumsu mısır nişastası    
JUMBO EXTRA INGREDIENT MATRIX 12,225 mg **
Tescilli CREA - BOMB çok bileşenli kreatin matris 6,600 mg **
Kreatin Monohidrat , MicronTec Mikronize Kreatin Monohidrat , kreatin Sıtrat, Creatine Fosfat , Kre- Alkalyn ® pH tamponlu Kreatin Monohidrat , kreatin Piruvat   **
JUMBO AMINO SELECT MATRİKS 3,450 mg **
Taurin, L-Glutamin, L-Alanin, Beta-Alanin, L-Fanalanin, L-Lisin, L-Karnitin, L-Tartarat   **
BCAA EKPRESS % 100 SAF ESANSİYEL AMİNO ASİT KOMPLEKSİ 1,000 mg **
L-Lösin, L-İsolösin, L-Valin    
HEMO – NO MATRİKS 860 mg **
L-Arginin Baz, L- Ornitin HCI , Alfa- Ketoglutarat Kalsiyum,    
Mikronutrient Destek kompleksi 310 mg **
Magnezyum karbonat , Askorbik asit , Alfa Lipoik asit    
BioPerine® 5 mg **
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
Diğer İçerik
Ultra filtre Whey Protein Konsantresi, Dekstroz, Yulaf Unu, PalatinoseTM ™ (İzomaltüloz), maltodekstrin, Fruktoz, Kakao Tozu (% 10-12), Yerli mumsu mısır nişastası, Kreatin monohidrat, lezzet (Doğal Muz Aroması), L-glutamin, L Arginin, L-Lösin, mikronize Kreatin Monohidrat, L-izolösin, L-Valin, magnezyum karbonat, Alfa-Ketoglutarat Kalsiyum L-Ornitin HCI, Kreatin Sitrat, kreatin fosfat, kreatin piruvat, L-Alanin, BioPerine® (Piper nigrum Meyve Özü).
Kullanım Şekli
1 porsiyon (162gr) ürünü 400ml suyla karıştırıp içebilirsiniz. Günde 1-2 porsiyon tüketmeniz tavsiye edilir. Önerilen ürün ve porsiyon miktarını aşmayınız.
Uyarı
Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, sadece hekim ve diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Bu ürün hekim ve diyetisyen önerilerine göre kullanılmalıdır. Fenilalanin içereir. Alerjen Uyarı: Süt ürünü (peyniraltı suyu proteini) ve Gluten (yulaf) içerir.

BESİN DEĞERLERİ

 Yorumlar
Müşteri - (ISTANBUL, Türkiye) -  26 Dec 2017 (Scitec Jumbo Professional 3240 gr) :
(5/5

başarılı

Ürünü alalı 2 hafta oldu gayet iyi gaz felan yapmıyo topaklanma olmuyo biraz tadı kötü onun dışında gayet iyi

Kötüye kullanım bildir
Müşteri - 26 Dec 2017 (Scitec Jumbo Professional 3240 gr) :
(5/5

süper ürün, süper hizmet

Ürün elime çok hızlı ve eksiksiz bir şekilde ulaştı, sonuçlarından çok memnunum.

Kötüye kullanım bildir
Karşılaştırma listenize eklendi.