SiS GO + Caffeine Jel 60 ML 30 Adet

SiS GO + Caffeine Jel 60 ML 30 Adet

BU ÜRÜNÜMÜZ ŞİMDİLİK TÜKENDİ
405,00 ₺
Vergi dahil
384,75 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

SiS GO + Caffeine Jel 60 ML 30 Adet, servis başına 36 gr karbonhidrat ve 250 mg kafein içeren enerji jel, supplement ürünüdür. 

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SiS GO + Caffeine Jel nedir?

Sis Go Enerji veren Kafein Jeli: Egzersiz sırasında ihtiyaç duyulan enerji ihtiyacını karşılamak için kolayca sindirilebilen hızlı bir karbonhidrat kaynağı sağlayan SİS GO+ Caffeine Jel, adından da anlaşılacağı gibi ekstra kafein içermektedir. Double espresso aromasıyla her 1 pakette 150 mg kafein içerir. Standart jel ürünlerinin aksine, tüketiminden sonra su içmenize gerek yoktur, bu sayede jel tüketimi sonrası aşırı su içme ile ortaya çıkabilecek şişkinlik riskini en aza indirir. SiS GO+ Caffeine Jel, her paketinde 22 gram hızlı emilen karbonhidrat içerir. Egzersiz sırasında karbonhidrat depolarınızı tüketmek, yorgunluğun en önemli nedenlerinden biridir. Egzersiz sırasında ilave karbonhidrat aliminin antrenman verimliliğini iyileştirdiği ve yorgunluğu geciktirmeye destek olduğu bilinmektedir. İçeriğindeki 150 mg kafein sayesinde de yüksek yoğunluklu yarışlarda veya uzun zorlu antrenmanlarda ihtiyacınız olan kafeini sağlar.

SiS GO+ Caffeine Jel özellikleri

Sis Enerji jeli, Kafein Jeli, Karbonhidrat jeli olarakta bilinir ve aranır. Kafein jelin sunduğu özellikler aşağıdaki gibidir.

  • Her pakette ekstra 150 mg kafein
  • Hızlı sindirilebilen formül
  • Enfes kahve aroması
  • Veganlar için uygun

SiS GO+ Caffeine Jel Nasıl Kullanılır?

Sis Enerji jelindeki karbonhidrat her ne kadar hızlıca sindirilse de kafeinin vücutta tam olarak sindirilmesi 30-60 dakikayı bulabilmektedir. Eğer kısa süreli bir egzersiz yapacaksanız(örneğin 60 dakikadan az) SiS GO+ Caffeine Jel'i egzersize başlamadan önce alabilirsiniz. Fakat yüksek mesafeli bisiklet, maraton, ironman/triatlon vb uzun süreli bir egzersiz planlıyorsanız yorgunluk düzeyinin artacağı son bir kaç saatlik periyotta tüketmeniz daha uygun olmaktadır. Yüksek yoğunluklu ve uzun bir kaç saatlik egzersizler için 1 jel yeterlidir, daha uzun süreli egzersizlerde ise en fazla 2 jel tüketin. Yüksek kafein içeriği sebebiyle 16 yaşından küçük çocuklar, hamileler ve yaşlılar için uygun değildir. Hidrasyonun önemli olduğu yerlerde kafein ve sıvı dağıtımı kombinasyonunu sağlamak için GO Hydro veya GO Electrolyte ile birlikte de tüketilebilir.

Tüm Science In Sport ürünleri, sporculara güvence sağlamak için yasaklı madde testinde dünya standartlarında bir yaklaşıma sahiptir. Sporcu gıdaları kalite ve anti-doping akreditasyon kuruluşu olan Informed Sport® tarafından tescillenmiştir.

Sis Enerji Supplementleri Kullanımı

Sis Go Enerji Supplementleri, toz, jel ve farklı formdaki ürünlerini bir çok spor dalında uğraşan sporcuların yanı sıra bir tık önde olarak koşucu için, bisiklet sporu yapanlar tarafından çok sevilir. Bisiklet sporu için supplement, koşu için supplement, yüzme için supplement arayışlarınızın karşılığı olan Sis Enerji supplementleri uygun fiyatla sitemizdedir.

Spor dalları, atletik beceri olarak vücuttan çok farklı taleplerde bulunabiliyor. Kimi zaman güç, kimi zaman dayanıklılık, kimi zamansa patlayıcılık spor dalına göre daha ön planda oluyor.

BESİN DEĞERLERİ

 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: