SiS GO + Electrolyte Jel 60 ML 30 Adet

SiS GO + Electrolyte Jel 60 ML 30 Adet

BU ÜRÜNÜMÜZ ŞİMDİLİK TÜKENDİ
345,00 ₺
Vergi dahil
327,75 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

SiS GO+ Electrolyte Jel 60 ML 30 Adet, servis başına 36 gr karbonhidrat yanında sodyum, magnezyum ve potasyum içeren enerji verici supplement ürünüdür. 

Lezzet
  • Limon Macaroon

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

5025324024056
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SiS GO Energy* Electrolyte Jel Nedir?

İçeriğindeki kolay sindirilebilen jel karbonhidrat, enerji ihtiyacının hızlıca tamamlanmasıyla kalmaz, aynı zamanda her paket başına 118 mg sodyum, 9.5 mg potasyum ve 1.5mg magnezyum içerir. Standart jel ürünlerinin aksine SiS GO Energy* Electrolyte tüketiminden sonra su içmenize gerek yoktur, bu sayede jel tüketimi sonrası aşırı su içme ile ortaya çıkabilecek şişkinlik riskini en aza indirir. Egzersiz sırasında ilave karbonhidrat alımının antrenman verimliliğini iyileştirdiği ve yorgunluğu geciktirmeye destek olduğu bilinmektedir. Sodyum, potasyum ve magnezyum içeren elektrolitler egzersiz esnasında ter ile yitirilir ve vücudun sıvı dengesini sürdürmesine yardımcı olmak için, uygun bir sıvı aliminin yanı sıra elektrolitlerin tamamlanması gerekir.

Sis GO Energy* Elektrolit Jelin Özellikleri

  • Her paket başına 22 gram karbonhidrat
  • Hızlı ve etkili şekilde sindirilen formülasyon
  • Ter ile kaybedilen elektrolitleri tekrar vücuda kazandırır.

SiS GO Energy* Elektrolit Jel Nasıl Kullanılır?

Egzersiz sırasında yaptığınız egzersizin süresine göre ortalama olarak saatte 1 x GO Energy* Electrolyte Jeli alabilirsiniz. GO Energy + Elektrolit Jel, elektrolitlerin sıvı emilimi için egzersizden önce tüketilebilir. En iyi etki için GO Isotonic Jel ile aynı egzersiz içinde tüketebilirsiniz.

Tüm Science In Sport ürünleri, sporculara güvence sağlamak için yasaklı madde testinde dünya standartlarında bir yaklaşıma sahiptir. Sporcu gıdaları kalite ve anti-doping akreditasyon kuruluşu olan Informed Sport® tarafından tescillidir.

BESİN DEĞERLERİ

 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: