Sis - GO Isotonic Energy Gel 60ml x 30 Adet
Sis - GO Isotonic Energy Gel 60ml
Sis - GO Isotonic Energy Gel 60ml x 30 Adet
Sis - GO Isotonic Energy Gel 60ml

SiS - GO Isotonic Energy Gel 60ml x 30 Adet

BU ÜRÜNÜMÜZ ŞİMDİLİK TÜKENDİ
285,00 ₺
Vergi dahil
270,75 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

SiS - GO Isotonic Energy Gel 60ml x 30 Adet, dünyanın ilk izotonik, emilim hızı yüksek, tüketimi kolay ve kolayca sindirilebilen enerji jel, supplement ürünüdür. Servis başına 22 gram sindirimi kolay karbonhidrat içerir. 

Lezzet
  • Limon

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 paket
Servis Sayısı
30
Karbonhidrat
22 gr
Servis Maliyeti
9,5₺
SKT
06/19
Kargo Bilgileri
Yurtiçi Kargo 1-4 iş günü
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
5025324002252
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SiS GO Isotonic Energy Jel Nedir?

Egzersiz sırasında ihtiyaç duyulan enerji ihtiyacını karşılamak için kolayca sindirilebilen hızlı bir karbonhidrat kaynağı sağlayan dünyanın ilk izotonik jelidir.SiS GO Isotonic Energy Jel Standart jel ürünlerinin aksine, tüketiminden sonra su içmenize gerek yoktur, bu sayede jel tüketimi sonrası aşırı su içme ile ortaya çıkabilecek şişkinlik riskini en aza indirir. SiS Go Isotonic Energy Jel, her paketinde 22 gram hızlı emilen karbonhidrat içerir. Egzersiz sırasında karbonhidrat depolarınızı tüketmek, yorgunluğun en önemli nedenlerinden biridir. Egzersiz sırasında ilave karbonhidrat aliminin antrenman verimliliğini iyileştirdiği ve yorgunluğu geciktirmeye destek olduğu bilinmektedir. SiS Go Isotonic Energy Jel oldukça pratiktir, hacimli şişelere gerek kalmadan kolayca tüketilebilir.

SiS GO Enerji Jelinin Özellikleri

  • Gerçek izotonik formül
  • Su gerektirmez
  • Enfes naturel aroma

SiS GO Isotonic Energy Jel Nasıl Kullanılır?

Karbonhidrat kullanım oranlarını maksimize etmek için yaptığınız spora göre saatte 1-3 jel tüketebilirsiniz. Hidrasyonun önemli olduğu durumlarda, SiS GO Isotonic Jel, egzersiz sırasında hem enerji hem de sıvı dağıtımının bir kombinasyonunu sağlamak için SiS GO Hydro veya SiS GO Elektrolit ile de tüketilebilir. Sadece ambalajın üstünü sökün ve tüketin, su ile karıştırmaya gerek yoktur.

SiS Enerji Jelinin Aldığı Ödüller

Ingiltere'de Queens ödülünün sahibi olan bu yenilikçi ürün, dayanıklılık atletleri tarafından ön plana çıkmaya devam ediyor.

Tüm Science In Sport ürünleri, sporculara güvence sağlamak için yasaklı madde testinde dünya standartlarında bir yaklaşıma sahiptir. Sporcu gıdaları kalite ve anti-doping akreditasyon kuruluşu olan Informed Sport® tarafından tescillenmiştir.

BESİN DEĞERLERİ

 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: