Sis Overnight

Aktif filtreler
SiS GO + Electrolyte Jel 60 ML 30 Adet
TÜKENDİ
345,00 ₺
SiS GO+ Electrolyte Jel 60 ML 30 Adet, servis başına 36 gr karbonhidrat yanında sodyum, magnezyum ve potasyum içeren enerji verici supplement ürünüdür. 
Toplam 1 üründen 1-1 arası gösteriliyor

SIS Science In Sport ürünlerini, sporculara güvence sağlamak için yasaklı madde testinde dünya standartlarını çok önemseyen bir yaklaşıma sahiptir. Sporcu gıdaları kalite ve anti-doping akreditasyon kuruluşu olan Informed Sport® tarafından tescillenmiştir.

Sis Go İzotonik Enerji Jeli

Sis Go, dünyanın ilk izotonik, emilim hızı yüksek, tüketimi kolay ve kolayca sindirilebilen enerji jelini üretti. Tüketiminden sonra su içmenize gerek yoktur, bu sayede jel tüketimi sonrası aşırı su içme ile ortaya çıkabilecek şişkinlik riskini en aza indirir. Karbonhidrat kullanım oranlarını maksimize etmek için yaptığınız spora göre saatte 1-3 jel tüketebilirsiniz.

Sis Enerji Karbonhidrat Tozu

Sis Enerji karbonhidrat tozu, özenle seçilmiş maltodextrin kaynaklarından üretilmiştir. Karbonhidrat depolarınızı tükenmesi, yorgunluğun en önemli nedenlerinden biridir. 

Sis Enerji Protein Tozu

SiS Overnight protein tozu, gece kullanımına uygun protein tozu, supplement ürünüdür. Sis protein tozu %50’si yüksek kalitede süt proteininden oluşurken kalan %50’si ise izole whey proteinden oluşur.

  • İlk ve tek gece proteini ürünü
  • Yavaş sindirilen süt proteini ve hızlı sindirilen izole proteinin benzersiz karışımı
  • 1992’den bu yana üretilen ürün

Sis Enerji BCAA

SiS BCAA Perform'un içinde ekstra bulunan L-Glutamin ise esansiyel olmayan fakat kas dokusunda en çok bulunan amino asittir. BCAA'lar dayanıklılık egzersizi sırasında enerji kaynağı olarak da kullanılır. Ürünümüz, SiS BCAA Perform Powder 255 gr incelemelisiniz.

Sis Enerji Jeli

Sis Enerji Jeli, kolayca sindirilebilen hızlı bir karbonhidrat kaynağı sağlayan dünyanın ilk izotonik jelidir. SiS GO Isotonic Energy Jel Standart jel ürünlerinin aksine, tüketiminden sonra su içmenize gerek yoktur, bu sayede jel tüketimi sonrası aşırı su içme ile ortaya çıkabilecek şişkinlik riskini en aza indirir