TERMOJENİK

Aspire Drink Thin 250ml - 24 Kutu Aspire Drink Thin 250ml - 24 Kutu 2
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
118,00 ₺
(4,8/5) - 8 Puanlama
Aspire Drink Thin içecek, kutu başına 200 kaloriye kadar kalori yaktırabileceği kanıtlanmış, yağ yakıcı, enerji içeceği, supplement ürünüdür.  Aspire Drink Thin, ingilterede geliştrilmiş guarana, yeşil çay, karnitin içeriğine sahip, yaban mersini ve yeşil elma aromalı hafif gazlı içecektir. Bir koli 24 adet 250 ml Aspire içerir.
Aspire Drink Thin 250ml - 1 Kutu Aspire Drink Thin 250ml - 1 Kutu 2
TÜKENDİ
Aspire İçecek

Aspire Drink Thin 250ml - 1 Kutu

ASPIRE
5,00 ₺
Aspire Drink Thin 250 ml 1 Kutu, kutu başına 200 kaloriye kadar kalori yaktırabileceği kanıtlanmış, yağ yakıcı, enerji içeceği, supplement ürünüdür.  Aspire Drink Thin, ingilterede geliştrilmiş guarana, yeşil çay, karnitin içeriğine sahip, yaban mersini ve yeşil elma aromalı hafif gazlı içecektir. 
Hardline Burner 120 Tablet
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
119,00 ₺
(5/5) - 2 Puanlama
Hardline Burner 120 Tablet, zengin bir içeriğe sahip termojenik etkili yağ yakıcı, supplement ürünüdür. Hardline Burner guarana, yeşil çay ve garsinya kamboçya bitkisel kaynaklı karşımına ilave, karnitin, taurin ve krom pikolinat içeren yüksek kaliteli bir gıda takviyesidir. Hemen Hardline Burner 120 Tablet Satın Al! Sende katıl ailemiz ve avantajlarımız...
Aspire Drink Thin 250ml - 12 Kutu Aspire Drink Thin 250ml - 12 Kutu 2
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
60,00 ₺
(4/5) - 1 Puanlama
Aspire Drink Thin içecek, kutu başına 200 kaloriye kadar kalori yaktırabileceği kanıtlanmış, yağ yakıcı, enerji içeceği, supplement ürünüdür.  Aspire Drink Thin, ingilterede geliştrilmiş guarana, yeşil çay, karnitin içeriğine sahip, yaban mersini aromalı hafif gazlı içecektir. 12 adet 250 ml Aspire içerir.
Aspire Drink Thin 250ml - 6 Kutu Aspire Drink Thin 250ml - 6 Kutu 2
TÜKENDİ
29,70 ₺
(0/5) - 1 Puanlama
Aspire Drink Thin içecek, kutu başına 200 kaloriye kadar kalori yaktırabileceği kanıtlanmış, yağ yakıcı, enerji içeceği, supplement ürünüdür.  Aspire Drink Thin, ingilterede geliştrilmiş guarana, yeşil çay, karnitin içeriğine sahip, yaban mersini ve yeşil elma aromalı hafif gazlı içecektir. Bir koli 6 adet 250 ml Aspire içerir.
Nutrend Thermo Compressed Caps 60 Kapsül
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
89,00 ₺
Nutrend Thermo Compressed Caps 60 Kapsül, bitkisel ekstrelerden üretilmiş yağ yakıcı, termojenik supplemet ürünüdür. Nutrend Thermo Compressed özellikle kilo vermek isteyen sporcular için son derece zengin bir içeriğe sahiptir ve performans artışı için yardımcı olabilecek doğal içeriğe sahiptir. 
Animal Cuts 42 Paket
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
TERMOJENİK

Animal Cuts 42 Paket

ANIMAL
298,00 ₺
(5/5) - 4 Puanlama
Animal Cuts 42 Paket, bitkisel kaynaklı, kafein, guarana, yeşil çay, zencefil kökü, kırmızı biber içeren termojenik yağ yakıcı supplement ürünüdür. Dünyanın en güçlü termojenik formüllerinden birisi olan animal cuts, ileri seviye sporcular için uygun gıda takviyesidir. Animal Cuts Alternatiflerini Öneriyoruz SCI-MX Pyro Mx Leancore 90 Sci-Mx PyroMx...
Muscletech Hydroxycut SX-7 120 Kapsül
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
157,00 ₺
(5/5) - 2 Puanlama
Muscletech Hydroxycut SX-7, dünyanın en popüler ve etkili termojenik yağ yakıcı supplement ürününün farklı bir versiyonudur. Muscletech Hydroxycut SX-7 kilo vermenize, yağ yakımınıza ve enerji seviyeinizin artmasına destek olabilecek, yüksek performanslı gıda takviyesidir. Amaç: Diyet, Yağ YakmakEtken Maddeler: Kafein, alfa lipoik asit, adaçayı, karnitin,...
Bsn Hyper Shred 90 Kapsül
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
TERMOJENİK

Bsn Hyper Shred 90 Kapsül

BSN
139,00 ₺
Bsn Hyper Shred 90 Kapsül, diyet ürünlerinde popüler olan kafein, turunç ekstresi, kırmızı ve karabiber gibi etkili maddeler içeren termojenik gıda takviyesidir. Amaç: Diyet, Yağ YakmakEtken Maddeler: Kafein, Termojenik FormülSKT: --/--Ücretsiz Kargo
Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite 21 Drink Packets
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
143,00 ₺
Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite 21 Drink Packets, dünyanın en popüler ve etkili termojenik yağ yakıcı, supplement ürünüdür. Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite kilo vermenize, yağ yakımınıza ve enerji seviyeinizin artmasına destek olabilecek, doğal içerikli yüksek performanslı gıda takviyesidir.  Amaç: Diyet, Yağ YakmakEtken Maddeler: CLA,...
Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen 110 Kapsül
  • +Hediyeli
TÜKENDİ
Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen 110 Kapsül, formulasyonu geliştirilmiş yeni nesil termojenik supplement ürünüdür. Muscletech Hydroxycut, kilo vermenize, yağ yakımınıza ve enerji seviyeinizin artmasına destek olabilecek, doğal içerikli yüksek kaliteli gıda takviyesidir. Amaç: Diyet, Yağ YakmakEtken Maddeler: Kafein, Yeşil Kahve Çekirdeği Ekstraktı,...
Toplam 20 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Daha sağlıklı bir vücuda kavuşmanın ön şartlarından biri de metabolizma hızını gereken düzeye çıkarmak. Spora başlayan, kas gelişimi ya da yağ yakımı hedefleyenler için de vücut metabolizma hızı önemli bir gösterge.

Termojenik yağ yakıcılar

Termojenik yağ yakıcılar farklı yollarla metabolizma hızını artırmaya, vücudun daha fazla enerji harcamasını sağlamaya yardım ediyorlar. Bu gıda takviyeleri aynı zamanda yağ yakım süreçlerini de destekleyebiliyorlar. Termojenik ürünler, yağ asitlerinin serbest kalmasına destek olarak, yağ asitlerinin hücre mitokondrisine ulaşmasını da kolaylaştırabiliyorlar.

Termojenik yağ yakıcılar içerdikleri uyarıcı maddeler ile adrenalin salınımında artış da sağlayabiliyorlar. Adrenalin, hücrelerdeki beta-adrenerjik reseptörleri etkiliyor ve enerji üretimi ile kalori yakımının daha fazla olmasını sağlayabiliyor.

Termojenik yağ yakıcılar tiroid hormonlarındaki etkinliği hızlandırma özelliğine de sahip. Ayrıca iştah kesilmesine de katkıda bulunabiliyorlar. Termojenik ürünler, sıvı tutumunu en aza indirmek üzere ayrıca krom, 5-HTP gibi iştah kapatıcı, L-Carnitine gibi yağ taşınmasına yardımcı maddeler yada idrar söktürücü maddeler içerebiliyorlar.  

Sıvı, içecek, toz ya da kapsül olarak alınabilen Termojenik yağ yakıcılar fiyat ve kalite seçenekleriyle GoProtein güvencesiyle satın alınabiliyor. GoProtein sitesinde aroma ya da form olarak çok geniş ürün yelpazesi olan Termojenik yağ yakıcılar fiyat dışında pek çok marka seçeneğine sahip. GoProtein sitesinin kargo avantajları ve hediyeleri ile Termojenik yağ yakıcılar fiyat açısından daha cazip hale geliyor.

Termojenik yağ yakıcılar nasıl çalışıyor?

Termojenik ürünler hücrede yağın yakıldığı mitokondrideki yağ asidi oksidasyonuna yardımcı oluyorlar. Termojenik besinler, yağ hücrelerinde bulunan ve birbirine sıkıca bağlı yağ asitlerinin serbest kalabilmesine destek veriyor. Mitokondriye ulaşan yağ asitleri daha rahat biçimde yakılabiliyor ve yağların oksitlenmesi hızlanabiliyor.

L-Carnitine gibi takviye ürünlerinin çalışma sistematiğinden oldukça farklı olan Termojenik yağ yakıcılar ATP sentezi olmasa bile besinlerin yakılmasını sağlayabiliyor. Termojenik ürünler metabolizmanın uyarılmasını sağlayarak hücrelerin enerji sarfiyatını artırabiliyor, kalori yakım oranını yükseltebiliyor ve sonuç olarak vücut sıcaklığında artış sağlayabiliyorlar. Bu özellikleri ile antrenman süreçlerinde hem kas gelişimine, hem de yağ yakımına katkıda bulunabiliyorlar.

Termojenik ürünler ne işe yarıyor?

Termojenik maddeler yağ depolarının yakılmasını kolaylaştırmak, kas gelişimini desteklemek gibi konularda yardımcı oluyorlar. Çoğunlukla kilolu bireylerin daha rahat kilo vermesi için üretilmiş olan Termojenik besinler vücut geliştirme ile ilgilenenler tarafından da yağ yakıcı olarak kullanılabiliyor. Ancak öncelikle bir antrenman programı ve uygun bir diyetin gerekli olduğu da unutulmamalı; eğer destek isteniyorsa bu ürünlerin faydalı olabileceği düşünülmeli. Bu süreçler boyunca spor ve antrenman vazgeçilmez bir öğe olarak ve sistemli biçimde hayatın içine sokulduğunda çok daha başarılı olunduğu gözlemlenmiştir.

Termojenik ürünler nasıl kullanılıyor?

Termojenik yağ yakıcılar kahveden bibere, yeşil çaydan turunçgillere pek çok doğal bitkisel üründen elde edilebiliyor. En yaygın olanları arasında kafein, yeşil çay, Arnavut biberi ekstresi, kavrulmamış kahve çekirdeği, turunç özü, Raspberry ketones, Guarana ekstresi gibi doğal maddeler bulunuyor. Ayrıca L-Tyrosine ve L-Carnitine de Termojenik yağ yakıcıların içeriğinde bulunan maddelerden.

Pek çok markanın tozdan kapsüle, saf sıvıdan aromalı çaylara çok çeşitli Termojenik ürünü bulunuyor. Ürünlerin niteliğine göre günlük kullanım biçim ve dozları değişebiliyor. Genel olarak kapsüllerin günde 4 doz, sıvı formların ise ortalama 60 ml olarak tavsiye edildiğini söylemek mümkün. Kapsüller daha çok yemeklerden önce alınırken, likit ürünler antrenman programından yarım saat önce kullanılabiliyor.

Dikkat edilmesi gereken durumlar

Termojenik ürünlerin hemen hepsi doğal bitki takviyeleri olarak üretiliyor. Olası yan etkiler ise bu maddelere bağlı olarak değişiyor. Bu ürünleri uykudan önce kullanmanın uyku düzenini bozabileceğini unutmamak gerekiyor. Sürekli hastalığı olanların ve ilaç kullananların da bu ürünleri mutlaka doktorlarının bilgisi dahilinde kullanabileceğinin unutulmaması gerekiyor.

Anemi, anksiyete, hemofili, kalp hastalığı, karaciğer hastalıkları, diyabet gibi rahatsızlarda kesinlikle kullanılmaması gerekiyor. Bazı hassas bireyler Termojenik yağ yakıcılar nedeniyle uykusuzluk, ishal, kalp sorunları, glikoz dengesizliği, baş ağrısı, asabiyet gibi yan etkilerle karşılaşabiliyor. Bu durumlarda ürün alımına son verilmesi gerekiyor.

Uzmanlar uzun süreli kullanım konusunda da uyarıyor ve 3-4 aydan daha uzun süreyle kullanılmasını doğru bulmuyorlar.