• İndirimli fiyat
Ultimate Glutapure 400 gr

Ultimate Glutapure 400 gr-Glutamin-Amino Asit

BU ÜRÜNÜMÜZ ŞİMDİLİK TÜKENDİ
50,00 ₺ 109,00 ₺ -59,00 ₺
Vergi dahil
İndirim İçin Kalan Süre
47,50 ₺ (KDV dahil, %5 havale indirimli)

Ultimate Glutapure 400 gr, servis başına serbest formda 5 gram glutamin içeren amino asit takviyesidir.  Ultimate Glutapure toz formda, yüksek saflıkta ve en üst kalite anabolik etkili glutamin içerir. Vücutta en bol bulunan amino asittir; kas sisteminde %60, dolaşımdaki amino asitler arasında %20 oranında bulunur.

 MÜŞTERİ PUAN VE YORUMLARI
Bu ürün için henüz kimse yorum yapmamış

kargo bedava

ÜRÜN ÖZETİ

Servis Miktarı
1 Ölçek / 5 gr
Servis Sayısı
80
Glutamin
5000 mg
Servis Maliyeti
1,27₺
SKT
07/19
Kargo Bilgileri
Yurtiçi Kargo 1-4 iş günü
Havale ile Ödeme
%5 indirimli
Kredi Kartı ile Ödeme
Tek Çekim
Yeni ürün
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ultimate Glutapure

Ultimate Glutapure, herbir serviste serbest forma glutamin içeren supplement ürünüdür. Toplam 400 gram olan Ultimate Glutapure, 80 servis içerir. Yüksek saflığa ve hammadde kalitesine sahip en iyi glutamin ürünlerinden birisi Glutapure’dür. 

Ultimate Glutapure uzun sürede sindirilebilir özelliği sayesinde sayesinde kasların uzun süreli glutamin ihtiyacını karşılamak için yardımcı olabilir.

Kaslarda bulunan amino asitlerin %60’ı glutamindir.  Bunun yanında vücuttaki toplam amino asit döngüsünün %20 si glutamin amino asitinden meydana gelmektedir. Vücutta en fonksiyonel amino asit türü olan glutamin, sporcular için en önemli supplement ürünlerinin başında gelir. Gerek yenilenme süreci gerekse kas gelişimi için en önemli amino asitlerin başında gelir. En önemli görevlerinden biriside bağışıklık siteminde bulunan hücreler için enerji kaynağıdır. Ultimate Glutapure içerdiği saf glutamin içeriği sayesinde bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olabilir. 

Vücut tarafından doğal olarak üretilen ve esansiyel olmayan amino asit olarak adlandırılan glutamin özellikle yoğun antrenman dönemlerinde supplement olarak kullanılır. Bunun başlıca nedeni antrenman sonrası vücutta bulunan glutamin miktarının azalmasıdır. Bundan dolayı vücut gerekli glutamini üretemeyince kaslardan çekmeye başlar, bunun sonucunda kas yıkımı meydana gelir. 

Ultimate Glutapure içerdiği saf glutamin içeriği sayesinde yenilenmeye yardımcı olduğu gibi, kas yapımına yardımcı olabilir.

Ultimate Glutapure Kullanım Şekli

Ultimate Glutapure 400 gr, bir servisi 1 ölçek (1 tatlı kaşığı) olup 5 gramdır. 1 Ölçek ürünü 200 ml su ile karıştırıp antrenmandan sonra alabilirsiniz.

BESİN DEĞERLERİ

Servis Başına Miktar %GD*
 
   
L-Glutamin (USP standartlarının üstünde) 5 g **
 
* %Günlük Değer 2000 kalorilik bir diyet için verilmiştir.
** %Günlük Değer saptanmamıştır.
 
 
 
Uyarı
Takviye edici gıdadır. Normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 Yorumlar

İlk yorumu yapan siz olun !

Aynı kategoride bulunan diğer 1 ürün: